USB disk ToughMAX od Verbatimu odolá extrémním podmínkám a zajistí tak maximalní ochranu Vašich dat

Praha, 15. března 2018:  Nový disk ToughMAX USB 2.0 od společnosti Verbatim byl vytvořen s prvky materiálu KyronMAX™. KyronMAX™ je termoplastický materiál nahrazující kov, který je schopný odolat skutečně extrémním podmínkám a který obstál v testech při největším zatížení, od stíhaček po horská kola.

Materiál KyronMAX™ vyrábí společnost Piper Plastics, která, stejně jako společnost Verbatim, patří do uskupení Mitsubishi Chemical. Tento skvělý materiál byl využit v mnohých odvětvích, například v letectví, lékařství, průmyslu, či při výrobě automobilů, a má vyšší poměr pevnosti v tahu ke hmotnosti než ocel.

USB disk ToughMAX, vyrobený z materiálu KyronMAX™ vydrží:

  • Tlakovou sílu ve výši až 2 250 kg*
  • Ponoření do hloubky až 30 m*
  • Extrémní teploty od -25°C do 150°C*

Prohlédněte si video: https://youtu.be/Ppu5UNUNrdU

„Společnost Verbatim je součástí skupiny společností Mitsubishi Chemical, díky čemuž má možnost využívat jedinečných materiálových technologií, které společnost vyvinula pro jiná průmyslová odvětví,“ říká Chris Chalder, business development manager, který má na starosti flashové a optické produkty společnosti Verbatim. „Ačkoli jsou sloučeniny KyronMAX™ velmi lehké, jsou extrémně pevné a vytváří skvělé pouzdro, které vydrží skoro cokoli a ochrání vaše data před jakýmkoli poškozením disku.“

USB disk ToughMAX má doporučenou maloobchodní cenu 749 Kč v kapacitě 64GB (referenční číslo produktu: 49332), 329 Kč v kapacitě 32GB (referenční číslo produktu: 49331) a 259 Kč v kapacitě 16GB (referenční číslo produktu: 49330).

*Na základě nezávislého testování společností SGS. Skutečný výkon se může lišit.

O společnosti Verbatim

Verbatim je přední světová společnost v oblasti ukládání dat a LED osvětlení se širokým produktovým portfoliem pro spotřebitelské a profesionální využití. Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat a je největším světovým dodavatelem optických médií (Blu-ray, DVD a CD). Společnost rovněž vyrábí flash paměti, externí pevné disky, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství, plastových vláken pro 3D polygrafický průmysl a vodní filtry pod značkou Cleansui.

Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Kagaku Media, člena uskupení Mitsubishi Chemical Corporation, jedné z největších světových chemických společností, která investuje do výzkumu a vývoje v mnoha různých odvětvích.

Základní principy společnosti jsou založeny na snaze pomáhat lidem žít zdravým, pohodlným a trvale udržitelným způsobem. Regionální pobočky Verbatimu jsou EMEA, APAC a Severní a Jižní Amerika, s kancelářemi ve většině zemí světa. Evropské ústředí společnosti má sídlo ve Velké Británii. Více informací naleznete na http://www.verbatim.com.

O společnosti Piper Plastics

Piper Plastics je společnost patřící do uskupení Mitsubishi Chemical. Nabízí širokému portfoliu high-tech zákazníků kompletní řešení v oblasti strojírenství a komponentů spojením pokročilých výrobních technologií s nejnovějšími poznatky z oblasti výzkumu polymerů. Piper Plastics je světově uznávaným lídrem v oblasti vysoce výkonných polymerových materiálů a přesně obráběných a vstřikovaných součástek, s pobočkami ve městech Chandler v Arizoně, Libertyville v Illinois, a Rayong v Thajsku. Více informací naleznete na www.piperplastics.com.