Vytiskněte až 15 000 stran s novou tiskárnou HP Ink Tank Wireless 415

Vytiskněte až 15 000 stran s novou tiskárnou HP Ink Tank Wireless 415. Kvalitní velkoobjemový tisk při nízkých nákladech na stranu pro domácnosti a malé firmy

PRAHA, 26. března 2018 — HP dnes představilo nový přírůstek do rodiny oblíbených inkoustových tiskáren. Model HP Ink Tank Wireless 415 byl navržen speciálně pro domácnosti a malé firmy, kterým díky svému vysokokapacitnímu systému inkoustových zásobníků umožní vytisknout až 8 000 barevných a 15 000 černobílých stran při minimální ceně za stranu. Oproti svému předchůdci, modelu HP DeskJet GT 5820, má vyšší výtěžnost stran a nabídne také lepší kvalitu tisku.

Přestože je tato tiskárna cenově dostupná, neubralo HP nic na její kvalitě. Dokáže tisknout sytý, tmavý, ostrý text a fotografie bez okrajů odolné proti vyblednutí, které vydrží až 22krát déle. Malé firmy a start-upy, které potřebují tisknout byznys plány, marketingové materiály nebo fotografie v co nejvyšší kvalitě přímo ve svých domácnostech či kancelářích, nebudou touto novinkou zklamány. Při ceně 249 Kč za XL lahvičku s černým inkoustem a 249 Kč za lahvičky s barevným inkoustem mohou uživatelé tisknout jednu černobílou stranu již od 0,04 kč a barevnou od 0,135 kč.

„Domácnosti a malé firmy si cení efektivity a kvality a zároveň neustále pátrají po nových technologiích, které jim umožní uspořit náklady,“ říká Robert Šárik, produktový manažer pro inkoustové tiskárny z HP Inc., Česká republika a dodává: „Nová tiskárna HP Ink Tank Wireless 415 zaručuje spolehlivý tisk ve vysoké kvalitě i při objemu v řádech tisíců stran. Její bezdrátové připojení je navíc další důvod, proč by takové zařízení nemělo v domácnosti či moderní malé kanceláři chybět.”

Další zásadní výhodou nové tiskárny pro domácnosti a kanceláře, ve kterých je důležitá úspora prostoru, jsou její kompaktní rozměry a snadné použití i údržba bez zbytečného plýtvání materiálem a nepořádku. Inkoustové zásobníky lze snadno a bez rozlití doplnit pomocí originálních inkoustů HP z uzavíratelných lahviček, a protože jsou průhledné, uživatel vždy ví, kolik inkoustu v tiskárně ještě zbývá.

Současná kancelář, ať už je přímo doma, ve sdíleném prostoru nebo součástí mezinárodní sítě, spoléhá na bezdrátové připojení. HP Ink Tank Wireless 415 proto umožňuje snadný tisk a skenování přímo z chytrého telefonu nebo tabletu. Stačí si zdarma stáhnout aplikaci HP Smart App. Ta umožňuje i jednoduchý tisk fotografií ze sociálních sítí nebo cloudu, skenování a sdílení na email nebo cloud prakticky odkudkoliv a také objednání náhradního inkoustu stiskem jediného tlačítka.

Více informací o nové tiskárně HP Ink Tank Wireless 415 se dozvíte zde.

Cena a dostupnost

 

  • Doporučená maloobchodní cena tiskárny HP Ink Tank Wireless 415 začíná na 3 999 Kč (3 305 Kč bez DPH) a k dostání je v České republice již nyní.
  • HP k této tiskárně nabízí možnost prodloužení servisu na 3 roky po registraci produktu na této adrese.

 

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia tiskáren, počítačů, mobilních zařízení, řešení a služeb vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na http://www.hp.com

Reklamy
Označeno tagem