Bose začne v Evropě prodávat zvukový límec SoundWear Companion

Společnost Bose představila již v průběhu minulého roku důmyslný koncept zvukového límce, který představuje inovativní myšlenku osobního poslechu hudby s kvalitní reprodukcí při plném zachování vnímání všech zvuků z okolí. Tento produkt, který nebyl dosud v Evropě k dostání, se již brzy dostane do prodeje i u nás.

SoundWear_02_04_02709.jpg

Praha, 29. března 2018 – Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, dodá během druhého čtvrtletí tohoto roku na náš trh zvukový límec Bose SoundWear Companion, který dosud nebyl v Evropě dostupný.

Speciálně konstruovaný reproduktor Bose SoubdWear Companion je vlastně límec s vestavěnými stereofonními reproduktory, který je vyroben z pohodlného silikonu užívaného k lékařským účelům. Reproduktory jsou umístěny přímo pod uši posluchače a jsou úzce směrovány směrem vzhůru. Díky tomu si reprodukovaný zvuk v plné síle a kvalitě vychutná pouze uživatel. Kdo by pochyboval o poctivém basovém základu takto malých reproduktorů, měl by si vzpomenout na jiné, stávající reproduktory Bose. Napříč límcem jsou vedeny dvě basové ozvučnice využívající vlastní technologii WaweGuide, známou například z reproduktorů Bose SoundTouch.

Bose Soundwear Companion je určen všem, pro které je hudba nedílnou součástí života, jsou stále v pohybu, nechtějí rušit hlasitou reprodukcí okolí a zároveň z nejrůznějších důvodů nemohou nebo nechtějí používat sluchátka. Tímto důvodem může být například vnímání potřeb dítěte, dění v kuchyni nebo jiná skutečnost. Límec zprostředkuje uživateli působivý, a přitom diskrétní poslech. Bose SoundWear Companion je vybaven technologií Bluetooth a díky tomu přehrává hudbu bezdrátově ze všech kompatibilních zdrojů, jako jsou smartphony, počítače nebo multimediální přehrávače, lze používat se dvěma zařízeními současně a samozřejmě nabízí funkci handsfree pro telefonování.

Historie inovací Bose v kostce

Aktuálně již myšlenku zvukového límce najdeme i u dalších výrobců, nicméně Bose již minulý rok realizovala tento nápad v sofistikovaném a vysoce kvalitním provedení, jehož základem nejsou pouze reproduktory umístěné na krku, ale důmyslný celkový koncept směrování a zvýraznění basové složky tak, jak to Bose umí. Již v minulosti byl tento legendární výrobce průkopníkem řešení či technologií, které uživatele mnohokrát přesvědčily. Připomeňme si například reproduktory, které posílaly více zvukových vln dozadu než přímo k posluchači a pracovaly s odrazem zvuku od stěny. Nebo kompaktní stereo systémy s jedním reproduktorem, kterými statisíce uživatelů po celém světě nahradily celou sadu domácí ozvučovací techniky. A nezapomeňme na sluchátka QuietComfort s potlačením zvuků z okolí, která měla a dodnes mají vliv na celou kategorii produktů. To jsou jen nejviditelnější prvky, kterými získala společnost Bose povědomí legendy.

Zvukový límec Bose Companion bude v Evropě k dostání v první polovině druhého čtvrtletí tohoto roku. Jeho cena ještě nebyla stanovena.

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.

 

Reklamy