ATC uvádí 13. ročník ATC RoadShow

Ostrava, 9. 4. 2018 – AT Computers opět vyráží do regionů ČR za svými zákazníky a obchodními partnery na tradiční roadshow. Již po třinácté přiveze do šesti měst ČR bohatý jednodenní program plný cenných informací ze světa IT.

Celodenní program je složen z krátkých, ale výstižných a informacemi nabitých prezentací obchodních partnerů z řad předních výrobců a dodavatelů. Reselleři se mohou těšit na novinky společností I-tec, Avacom, iGet, Xerox, OWA Armor, Qnap, XERTEC, Epson, Jabra, Cisco, Microsoft, BenQ, D-link, Yealink, Honeywell, TP-link, Belkin a Sil Servis Partner, stejně jako na novinky o projektech X-PLAY, X-DIABLO a X-POS z dílny ATC. Účastníci se také mohou těšit na den plný soutěží a s nimi spojených atraktivních výher. Chybět samozřejmě nebude ani závěrečná tombola.

ATC RoadShow startuje v úterý 17. 4. v Ostravě, pokračuje 18. 4. v Brně, 25. 4. v Plzni, 26. 4. v Praze, 2. 5. v Liberci a končí 3. 5. v Pardubicích. Stejně jako v předchozích letech je účast na ATC RoadShow zdarma, stačí se pouze dopředu zaregistrovat přímo na stránkách AT Computers.

Již po třinácté navštívíme naše resellery v jejich regionech, abychom ušetřili jejich čas, a nabídneme jim zajímavosti a novinky od zástupců předních výrobců a dodavatelů. Zastávek bude opět šest a začínáme už 17. dubna,“ pozval na akci Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 23,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.