Bohemia Interactive vydává DLC Tanks pro hru Arma 3

Ohlédnutí za povedeným rokem 2017 a začátek mimořádně zajímavého roku 2018

Praha, 13. dubna 2018 – Od 11. dubna je celosvětově dostupné DLC Tanks pro hru Arma 3. Rozšíření nabídne velkou porci obsahu. Zde je krátký souhrn toho nejdůležitějšího.

Klíčové prvky DLC Tanks pro hru ARMA 3

  • tank T-140 Angara
  • ozbrojené vozidlo AWC Nyx
  • ozbrojené vozidlo Rhino MGS
  • mini kampaň „Altis Requiem“ – vžijte se do role velitele bojových vozidel a zažijte boje v kampani z původní ARMA 3 kampaně „Východní vítr“ z perspektivy vojsk AAF
  • Showcase Tank Destroyers – samostatný scénář, v němž si vyzkoušíte, jaké to je lovit tanky se sice silným, ale méně odolným strojem

Ohlédnutí za rokem 2017, výhled pro rok 2018

Pro studio Bohemia Interactive byl rok 2017 mimořádně plodným. Napříč sedmi studii v celkem čtyřech zemích se pilně pracovalo na doposud neoznámých projektech, pokračovala podpora již vydaných her a dokončovaly se rozpracované tituly. S tím, jak Bohemia Interactive neustále roste, je stále složitější vyselektovat věci, které jsou pro běh studia klíčové. Tato retrospektiva nabízí možnost ohlédnout se za těmi nejpodstatnějšími z nich. Rok 2018 totiž bude pro Bohemia Interactive mimořádně plodným.

V přehledné infografice naleznete aktuální strukturu studia Bohemia Interactive – celkem 7 studií (z toho 4 v České republice) a velký rozptyl co se národnosti našich zaměstnanců týče. (větší verze obrázku je v příloze tohoto mailu)

Tou nejpodstatnější a také nejviditelnější snahou by mělo být sjednocení všech našich týmů pod jednotnou platformu – náš nový engine Enfusion. Je důležité říci, že tam ještě nejsme. Všechny naše klíčové tituly (Arma, DayZ, Ylands) používají odlišnou technologii. Ale sjednocení základních stavebních kamenů pomůže všem našim produktům jak v současnosti, tak především ve velmi blízké budoucnosti“, řekl Jarek Kolář, šéf vývoje v Bohemia Interactive. Za klíčové cíle pro rok 2018 považuje dokončení DayZ a Ylands a pokročení s vývojem enginu Enfusion jako takového.

Velké plány jsou jedna věc, ale v přítomnosti se pochopitelně soustředíme na vývoj našich stávajících her – a na vydávání her nových. Některé nové tituly, které od Bohemia Interactive uvidíte v roce 2018, nebudou nutně využívat engine Enfusion. S našimi projekty se rádi pouštíme do kreativního rizika, učíme se z nich a rozšiřujeme naše už tak velmi široké portfolio. Aktuální rok by měl být pro Bohemia Interactive plný rizik. Ale jen s těmi nejlepšími výsledky“, dodává Kolář.

Sociální sítě

Facebook: Facebook.com/BohemiaInteractive
Twitter: Twitter.com/bohemiainteract
Youtube: YouTube.com/BohemiaInteractive

O studiu Bohemia Interactive

Studio Bohemia Interactive bylo založeno v Praze roku 1999. Jedná se o nezávislé herní vývojářské studio, které je převážně známé díky oceňované sérii Arma. Ta započala svou existenci už v roce 2001 se hrou Arma: Cold War Assault, která se stala prodejní jedničkou na PC po celém světě a získala mnoho mezinárodních ocenění. V úspěšné sérii dále přišly hry Arma 1, Arma 2, samostatný datadisk Operace Arrowhead a trojice DLC, které sérii dále rozšířily. Nejnovější přídavek v podobě hry Arma 3 stál na počátku Early Access éry herního vývoje a byl úspěšně vydán v roce 2013, následován velkým množstvím updatů, DLC a rozšířením Arma 3 Apex.

Studio Bohemia Interactive je rovněž vývojářem her Take On Helicopters, Carrier Command: Gaea Mission a Arma Tactics. Neustále podporuje již vydané hry Arma 3, Argo a Take On Mars a v současné době pracuje na hrách DayZ, Ylands, Arma Mobile Ops a Mini DAYZ (iOS & Android), novém enginu Enfusion a několika dalších projektech. Pro více informací o studiu Bohemia Interactive zamiřte na webové stránky www.bistudio.com.

 

Reklamy