Luxusní Huawei Mate RS Porsche Design ohromuje designem i dvěma čtečkami otisků prstů

Praha, 17. dubna 2018 Společnost Huawei, třetí největší výrobce smartphonů na světě, v Paříži kromě nových vlajkových modelů Huawei P20 Pro a Huawei P20 představila také mimořádně sofistikovaný a výkonný smartphone Huawei Mate RS Porsche Design, který obstojí i u nejnáročnějších uživatelů. Díky dvěma čtečkám otisků prstů, procesoru s umělou inteligencí a trojitému fotoaparátu Leica posouvá svět mobilních technologií o několik kroků kupředu.

Propojením exkluzivního designu, který společnost Porsche Design reprezentuje lépe než kdo jiný, a špičkových technologií Huawei nastavuje smartphone Mate RS Porsche Design laťku mobilního luxusu pořádně vysoko.

Obě značky při společném vývoji smartphonu usilovaly o vytvoření zařízení, které zaujme jedinečným vzhledem, ale zároveň zůstane dokonale funkční. Prémiový Mate RS má zaoblený šestipalcový OLED displej s 2K rozlišením a na první pohled upoutá pozornost elegantním skleněným tělem. Neméně atraktivní je také dokonale symetrické a zároveň minimalistické zpracování smartphonu.

Nadčasové černé provedení zajišťuje hladký přechod mezi displejem a rámečkem telefonu a odkazuje na purismus a neokázalý design, který je poznávacím znamením společnosti Porsche Design.

„Huawei Mate RS, který vznikl ve spolupráci se společností Porsche Design, v jednom zařízení funkčně propojuje nejmodernější technologie a luxusní design,“ říká Richard Yu, generální ředitel Huawei Consumer Business Group. „Věříme, že si lidé naše inovace, ať už jde o čtečku otisků prstů umístěnou na displeji, nebo trojitý fotoaparát Leica, zamilují,“ dodává.

Každý prvek má speciální účel

Huawei Mate RS Porsche Design byl stvořen s důrazem na maximální přesnost – každá jeho součástka je ze zcela konkrétního důvodu umístěna právě tam, kde je, aby si uživatel odnesl ten nejlepší dojem z funkční i estetické stránky smartphonu. Důležitý je také mimořádný výkon telefonu, který se ostatně promítá také do názvu modelu, kdy písmena RS odkazují k automobilovým závodům.

„Společnosti Porsche Design a Huawei mají stejný cíl – chtějí vyvíjet produkty, na něž se uživatelé mohou spolehnout, jsou chytré a funkční, ale zároveň se vyznačují sofistikovaným designem. Chceme vytvořit dokonalé zařízení, které je vždy o krok dále než konkurence,“ popisuje spolupráci generální ředitel Porsche Design Jan Becker.

Smartphone jako první na světě disponuje dvěma čtečkami otisků prstů – jednou na přední a druhou na zadní straně.  Snímač, který je součástí displeje, zajišťuje uživateli maximální pohodlí při odemykání a zamykání telefonu.

Trojitý foťák a umělá inteligence tvoří silný tandem

Trojitý fotoaparát Leica s 40Mpx RGB senzorem doplňuje technologie Master AI, která během focení využívá umělou inteligenci. Tato kombinace zajišťuje perfektní fotky pro všechny, kteří si chtějí navždy zaznamenat výjimečné momenty. Pětinásobný hybridní zoom a unikátní funkce stabilizace obrazu řízená umělou inteligencí zvyšuje jas fotek, zabezpečuje dokonalé vykreslení detailů i redukci nežádoucího šumu.

Mate RS Porsche Design je prvním smartphonem ze stáje Huawei, který podporuje pohodlné bezdrátové nabíjení. Chytrý software ve spolupráci s procesorem Kirin 970 a umělou inteligencí automaticky přizpůsobuje výkon telefonu jeho aktuálnímu využití. Smartphone navíc neustále absorbuje nové informace, učí se předvídat potřeby a porozumět jim, aby byl dokonalým kapesním asistentem.

Odolnost a příslušenství na úrovni

Huawei Mate RS Porsche Design patří mezi nejluxusnější smartphony na trhu, a tak jeho majitelé jistě uvítají, že je zařízení odolné vůči vodě (testování proběhlo v metrové hloubce a trvalo 30 minut) a prachu. Stupeň krytí IP67 tak zajišťuje, že déšť ani trocha nečistot správné fungování smartphonu nijak neohrozí.

Každý Huawei Mate RS Porsche Design je dodáván s luxusním koženým pouzdrem, které zrcadlí životní styl náročné cílové skupiny. Pouzdra jsou k dostání v různých texturách i barevných provedeních, mezi nimiž nechybí nestárnoucí černá i provokativní červená varianta.
Dostupnost

Smartphone Huawei Mate RS Porsche Design bude v České republice dostupný pouze ve značkových obchodech Porsche Design.

Specifikace Huawei Mate RS Porsche Design
Rozměry výška: 152,9 mm; šířka: 72,5 mm; hloubka 8,5 mm; hmotnost: 183 g
Displej 6”
CPU HUAWEI Kirin 970

Octa-core CPU 4 x Cortex A73 2.36GHz + 4*Cortex A53 1.8GHz) + i7 co-processor

GPU Mali-G72 MP12
Operační systém Android™ 8.1
Emotion UI EMUI 8.1
Paměť 6 GB RAM + 256 GB ROM
Fotoaparát hlavní: 40 Mpx (f/1.8) + 20 Mpx (f/1.6) + 8 Mpx (f/2.4)
přední: 24 Mpx
Baterie 4 000 mAh

Více informací o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a využívá je třetina světové populace. V roce 2016 se společnost umístila na 3. místě v dodávkách chytrých mobilních telefonů. Šestnáct R&D (výzkumných a vývojových) center bylo založeno v USA, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Huawei Consumer BG je jednou ze tří business divizí společnosti a soustřeďuje se na smartphony, PC a tablety, wearables a cloudové služby apod. Globální síť Huawei je postavena na 20 letech bohatých zkušeností v telekomunikačním průmyslu a jejím cílem je přinášet nejnovější technologie spotřebitelům na celém světě.

Reklamy