Legal 500 doporučuje Taylor Wessing Praha

18.04.2018 – Advokátní kancelář Taylor Wessing Praha byla vyhodnocena prestižní ratingovou agenturou The Legal 500: Europe, Middle East & Africa v tomto roce jako jedna z doporučovaných kanceláří v České republice.

Advokátní kancelář je doporučena pro oblasti:

1/  COMMERCIAL, CORPORATE AND M&A  

2/  REAL ESTATE AND CONSTRUCTION

Erwin Hanslik, vedoucí partner Taylor Wessing Praha, k tomu uvádí: „Stejně tak jako v minulém roce, i tentokrát nás toto prestižní mezinárodní ocenění potěšilo. Co více si přát, snad jen, abychom i nadále udrželi vysoký standard v poskytování právní pomoci jak lokálním, tak i mezinárodním firmám. Cross-border spolupráce nejen v rámci naší mezinárodní firmy je pro naše klienty určitě přínosem a my jsme velmi rádi, že jim efektivně pomáháme.“  

Pro oblast COMMERCIAL, CORPORATE AND M&A jsou doporučeni jmenovitě partneři Taylor Wessing Praha, a to Thilo Hoffmann, Markéta Deimelová a Thomas Rechberger. Pro oblast REAL EASTATE AND CONSTRUCTION jsou doporučeni jmenovitě partneři Taylor Wessing Praha, a to Erwin Hanslik a Markéta Cvrčková.

Společnost Legal 500 poskytuje nejrozsáhlejší celosvětové pokrytí doporučených advokátních kanceláří, advokátů, advokátů, advokátů, advokátů a advokátů ve více než 100 zemích. Informace ze žebříčků využívají komerční i soukromí klienti, firemní poradci, generální ředitelé, finanční ředitelé, studenti a odborní poradci – i další referenční pracovníci.

O Legal 500:

Prestižní žebříček The Legal 500: Europe, Middle East & Africa každoročně mapuje advokátní kanceláře z celého světa podle kategorií, zaměření, projektů, klientů a dalších specifikací. V elektronické verzi získávají více než 4 miliony čtenářů a 2,5 milionů firem snadný a okamžitý přístup k výsledkům žebříčku právních firem, jejich celosvětového pořadí včetně shrnující analýzy a aktuálních informací.

O Taylor Wessing:

Taylor Wessing je mezinárodní advokátní kancelář poskytující svým klientům celosvětově kompletní servis ve všech odvětvích jejich podnikání. Více než 1 200 právníků přistupuje k poradenství cílevědomě a o obchodních záležitostech klientů přemýšlí inovativně, čímž jim pomáhá uspět zejména v rychle se rozvíjejících oblastech. Taylor Wessing podporuje své klienty všude tam, kde chtějí podnikat. Celkem 33 kanceláří v Evropě, na Středních východě a v Asii, stejně tak dvě kanceláře v USA, nejsou jen symbolickým zastoupením;  jedná se o týmy se znalostí místního obchodního, průmyslového a kulturního prostředí, ale zároveň s mezinárodní zkušeností, která advokátní kanceláři umožňuje vždy poskytovat efektivní a integrovaná řešení.

 

Reklamy