S produkty AVM si užijete nejrychlejší DSL Internet

Německá společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Jedná se zejména o  pokročilé multifunkční routery FRITZ!Box, které podporují všechny dostupné typy vysokorychlostní konektivity.

Pro připojení po telefonních linkách prostřednictvím DSL je určen nedávno představený model AVM FRITZ!Box 7583, v němž jsou implementovány nejnovější standardy umožňující dosahovat stále vyšších přenosových rychlostí.

AVM FRITZ!Box 7583 podporuje technologie G.fast na 212 MHz a VDSL 35b supervectoring, díky čemuž lze v závislosti na délce a parametrech přístupového vedení dosáhnout rychlosti připojení až 1.5 Gbit/s respektive 300 Mbit/s. Při využití kapacity dvou linek prostřednictvím technologie bonding tak mohou poskytovatelé svým uživatelům nabídnout přenosové rychlosti až 3 Gbit/s.

S vysokými rychlostmi připojení koresponduje rovněž špičkové řešení pro lokální bezdrátovou síť, které je součástí nových modelů AVM FRITZ!Box. Uživatelé mají díky tomu k dispozici Wi-Fi dual-band Wireless AC + N s přenosovými rychlostmi až 1300 Mbit/s + 450 Mbit/s. Samozřejmostí je i zpětná kompatibilita se staršími Wi-Fi standardy.

Ve výbavě AVM FRITZ!Box nechybí ani funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb.

Důležitou předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm