HyperX nyní prodává Predator DDR4 RGB s infračervenou synchronizací

Praha, Česká republika – 2. května 2018 – HyperX®, herní divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., uvádí do prodeje paměť Predator DDR4 RGB. Paměť má zcela novou technologii infračervené synchronizace, která čeká na přidělení patentu a je v tomto odvětví zcela nová. Nový HyperX Predator RGB je vybavený Intel XMP-ready profily optimalizovanými pro poslední platformu značky Intel a je dostupný ve variantách 8 GB jako samotný modul, nebo v sadách dvou a čtyř modulů o celkové velikosti 16 GB a 32 GB.

HyperX_Predator3_RGB_DDR4_DIMM_2_B_hr.jpg

„Synchronizace paměťových modulů HyperX Predator DDR4 RGB pomocí IR technologie vytváří nový způsob, jak zažít RGB podsvícení na počítačích a umožňuje hráčům a těm, kdo PC přetaktovávají, posunout zážitek z hraní ještě dále,” říká Adrien Viaud, EMEA Field Application Engineer, HyperX. „Jsme nadšení, že můžeme představit nový přírůstek do rodiny pamětí HyperX DRAM.“

Nový HyperX Predator DDR4 RGB je vybaven LED světelným páskem s plynulým přechodem RGB efektů1. Paměti jsou kompatibilní se softwarem pro ovládání podsvícení od většiny výrobců, včetně ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion a MSI Mystic Light Sync. Další informace ohledně kompatibility programu na ovládání podsvícení a základních deskách naleznete na webových stránkách jednotlivých výrobců základních desek.

Podsvícení se napájí přímo ze základní desky a HyperX IR Sync Technologie umocňuje vizuální efekty podsvícení jeho synchronizací přes všechny paměti. Paměti DDR4 jsou navržené pro výkon a používají standardní nastavení při napětí 1.35 V. Moduly Predator DDR4 RGB jsou všechny 100 % otestované při výrobě a mají bezplatnou doživotní záruku, technickou podporu a legendární spolehlivost.

Dostupnost

HyperX Predator DDR4 RGB je nyní dostupný ve všech partnerských obchodech. Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX

HyperX Predator DDR4 RGB označení a specifikace

 


Part Number

Frekvence

Velikost

HX429C15PB3A/8

2933

8 GB

HX429C15PB3AK2/16

2933

16 GB (sada 2 modulů)

HX429C15PB3AK4/32

2933

32 GB (sada 4 modulů)

Velikosti

Jeden modul: 8 GB

Sada dvou modulů: 16 GB

Sada čtyř modulů: 32 GB

Frekvence: 2933 MHz

Časování: CL15

Napětí: 1,35 V

Provozní teploty: od 0 °C do 85 °C

Rozměry: 133,35 mm x 42,2 mm  

1 Podsvícení upravitelné se softwarem pro úpravu RGB základní desky

O divizi HyperX

HyperX je herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, vytvořená s cílem poskytovat hráčům, konstruktérům PC a uživatelům náročným na výkon komponenty na nejvyšší úrovni. Již 15 let je základním posláním divize HyperX vyvíjet herní produkty pro hráče – vysokorychlostní paměťové moduly, SSD disky, headsety, klávesnice, myši, USB flash disky a podložky pod myši – pro komunitu hráčů a další nadšence. Značka HyperX již získala celou řadu ocenění a vytesala své jméno na vrcholu žebříčků díky tomu, že konzistentně dodává produkty, které poskytují špičkový komfort, estetiku, výkon a spolehlivost. Zařízení HyperX je volbou profesionálních hráčů, technologických nadšenců a těch, kdo své počítače rádi přetaktovávají, a to na celém světě, protože splňuje nejpřísnější nároky na produkty a vyrábí je z nejlepších komponent v dané třídě. Společnost HyperX již dodala více než 3 miliony headsetů po celém světě.

Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

Další informace o divizi HyperX můžete najít zde:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter:     http://twitter.com/hyperx

Instagram: https://www.instagram.com/hyperx

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

Reklamy