Cisco akvíruje společnost Accompany za 270 milionů dolarů. Posiluje tak inovace v oblasti týmové spolupráce

Praha 9. května 2018 – Společnost Cisco oznámila svůj záměr převzít soukromou společnost Accompany. Ta se zaměřuje na platformu s umělou inteligencí pro tzv. relationship intelligence. Jde o technologie, které díky analýze dat z proběhnuté komunikace (například z emailů či telefonních hovorů) pomohou firmám zefektivnit obchodní procesy a posílit jejich vztah se zákazníky. Technologie společnosti Accompany poskytnou uživatelům platformy Webex důležitá data pro zdokonalování jejich komunikace a oni tak mohou zvýšit spokojenost svých zákazníků. Tato akvizice umožní společnosti Cisco posunout její portfolio produktů pro týmovou spolupráci na vyšší úroveň.

Zakladatelka a CEO společnosti Accompany, Amy Chang, se připojí do týmu Cisco jako senior viceprezidentka a povede tým Collaboration Technology Group. V této funkci vystřídá Rowana Trollopa. Společnost Cisco za převzetí společnosti Accompany zaplatí 270 milionů dolarů.

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým technologickým lídrem, který již od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Naši zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a již dnes využívat digitální příležitosti zítřka. Další informace naleznete na newsroom.cisco.com nebo nás sledujte na Twitteru na @Cisco.

 

Reklamy