Lenovo ThinkCentre M710e: kompaktní a výkonný stolní počítač pro vaše podnikání

Praha, 10. května 2018 – Portfolio výkonných stolních počítačů Lenovo ThinkCentre se opět rozrostlo. Nový model ThinkCentre M710e v provedení Small Form Factor (SFF) je o 10 % menší než jeho předchůdci a je přitom stejně výkonný. Kromě vysokého výkonu přináší také úložiště s rychlou odezvou, profesionální zabezpečení a vylepšenou autentizaci FIDO.

Stolní počítač Lenovo ThinkCentre M710e je ideální volbou pro firmy a podnikatele, kteří potřebují výkonné a zabezpečené počítače s možností zapojení v jakémkoli kancelářském prostředí. Dostatečný výkon zajišťuje kombinace nejnovější 7. generace procesorů Intel spolu s operační pamětí až 2x 16 GB DDR4.

Pro rychlý přístup ke všem uloženým souborům a bezproblémovou práci s více programy najednou se bude hodit volitelné PCIe SSD úložiště s kapacitou až 512 GB či dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce GT730. O přenos souborů do počítače nebo naopak z něj se postarají rychlé USB porty typu 3.1 nebo volitelná čtečka karet 7v1 na přední straně zařízení.

Bezpečné uchovávání dat, stejně jako přístupových údajů, je jedním ze základních kamenů profesionálního využití počítačů. V podnikání vás totiž nemůže potkat nic horšího, než ztracený přístup k online účtu či dokonce ukradené soubory. ThinkCentre M710e je proto vybaven čipem  Trusted Platform Module 2.0, stejně jako zámkem Kensington a možností visacího zámku pro zabezpečení vnitřních komponentů.

Ochranu vašich hesel a online přístupů pak zajistí možnost autentizace FIDO. Tento mezinárodní standard umožňuje vylepšenou autentizaci při přihlašování na webové stránky či při platbách online. Je také jednodušší a bezpečnější pro uživatele.

Stejně jako další zařízení z rodiny Think, prošel i ThinkCentre M710e řadou náročných testů spolehlivosti, které potvrdily, že tento model bez problémů odolá každému prostředí. Firemní uživatelé jistě ocení, že na každý model M710e je on-site záruka 3 roky, případně je možné prodloužení na 5 let. Příjemným bonusem je pak ekologická certifikace GREENGUARD spolu s řadou dalších certifikátů energetické úspornosti.

Lenovo ThinkCentre M710e v provedení SFF bude na našem trhu dostupný během května za cenu začínající na 10 590 Kč včetně DPH.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Nabídku serverů společnosti Lenovo přinášejí stránky www.thinkserver.cz.

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD a člen globálního žebříčku Fortune 500, je lídr v poskytování inovativních řešení pro datová centra a spotřebitelských a komerčních technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, síťová řešení a software (včetně řešení ThinkSystem and ThinkAgile), chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

 

Reklamy