V Alza.cz s nákupem fotoaparátů radí kovaní profesionálové, trendem jsou bezzrcadlovky

Praha, 10. 5. 2018 – Alza.cz postupně rozšiřuje segment PROFI FOTO a nabízí zde několik tisíc foto produktů. O výběr se starají profesionální fotografové. V prodejích se díky odbornému přístupu daří – doposud se prodaly desetitisíce kusů zboží. Nejprodávanější fotoaparáty za posledních šest měsíců jsou z řady Sony Alpha (bezzrcadlovky), z ostatních pak Canon EOS 1300D, Nikon D3400 nebo Fujifilm Instax Mini 9.  

Milovníci momentek nejčastěji fotí z mobilních telefonů, které mají neustále u sebe a jsou skladné. Špičkové foťáky mají například telefony Samsung Galaxy S9 nebo Huawei P20 Pro – dokáží pořídit skutečně kvalitní fotografie i v ne zcela ideálních podmínkách, ovšem na profesionální použití mobily ještě zdaleka nestačí. Alza spustila prodej profesionálních fotoaparátů v Q3 2017. Specializuje se na značky Canon, Nikon a Olympus. Široký výběr uspokojí každého fotografa – nejen z amatérských řad, ale i naprosté profesionály – v nabídce jsou i fotografická těla a objektivy, jejichž hodnota může překročit 100 000 Kč. Jako top novinku odborníci doporučují Sony Alpha a7 III.

O sortiment a odborné poradenství se starají skutečně kovaní experti – Martin Pustelník se specializuje na fotografování přírody, Jiří Šebek pak na fotografování architektury. Oba shodně komentují vývoj v této oblasti: „Nastupuje trend bezzrcadlovek, které pozvolna nahrazují zrcadlovky. V menším a lehčím těle umí nabídnout podobné funkce, jako zrcadlovky. Jsou tak vhodné zejména na cestování a výlety. Špičkovou novinkou je například Sony alpha a7 III, ten považujeme skutečně za univerzální fotoaparát – v malém těle uspokojí téměř každého profesionála.“

Pro zákazníky připravili společnými silami také speciální fotografické sady – tzv. starter kity. Tyto startovní balíčky obsahují užitečné příslušenství, které pomůže s tvorbou kvalitních fotografií v různých prostředích – v balíčku nechybí fotobrašna, UV Filtr, paměťová karta, štětec na čištění optiky náhradní akumulátor a ministativ. Prodalo se jich už několik tisíc. Nejlevnější balíček přijde na 1 599 Kč.

Zájemcům tito profesionálové poradí a pomohou nejen s výběrem zboží, ale také s technikou jak fotit – vše je k dispozici ve fotografickém magazínu. Zhlédnout zde lze i zajímavé recenze nebo naučná videa  a tipy na to, jak třeba fotit neposedné děti.

Více zde: https://www.alza.cz/digitalni-fotoaparaty/18843129.htm
https://www.alza.cz/bezzrcadlovky/18852432.htm,  https://www.alza.cz/fotime-deti

O společnosti Alza.cz a.s.

Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza. Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2017, ve kterém Alza utržila podle předběžných výsledků téměř 21 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce (platba Bitcoinem, Litecoinem, prodej elektromobilů on-line, zavedení unikátní služby Třetinka, vyučování samostatného předmětu E-commerce B2C na VŠE, expanze do Maďarska, Rakouska a další). Alza doručuje své zboží a má otevřené prodejny i o víkendu. Zákazníci si mohou své objednávky vyzvednout v široké síti samoobslužných AlzaBoxů. Firma také nabízí unikátní klubový program Alza Premium, podporuje start-upy, pro herní a hi-tech nadšence otevřela  Alza TechZone v Holešovicích, spustila prodejnu budoucnosti, na Showroomu otevřela profesionální foto-video studio, SmartHome a neustále rozšiřuje své produktové portfolio. Za své úspěchy získala řadu ocenění, například Nejdůvěryhodnější značka mezi e-shopy, Křišťálovou Lupu, MasterCard Obchodník roku atd. Společnost se chová odpovědně, v loňském roce podpořila přes 40 neziskových organizací. Nejdůležitější Alza milníky naleznete zde.

Reklamy