Kuki na dva měsíce zdarma k nákupu notebooku, mobilu a Android TV na CZC.cz

Praha, 15. května 2018 – V průběhu fandění a sledování Mistrovství svět v hokeji 2018 běží kampaň internetové televize Kuki a e-shopu s elektronikou CZC.cz. Zákazníci, kteří do 20. května zakoupí na CZC.cz notebook, mobil nebo Android TV, získávají přístup ke sledování televize Kuki zdarma na dva měsíce. Vybírat tak mohou z více než 60 programů a desítek programů v HD rozlišení.

Zákazníci, kteří nakoupí v době trvání největší hokejové události letošní sezony v e-shopu CZC.cz uvedená zařízení, získají přístupový kód ke sledování Kuki po dobu 60 dní zdarma. Sledovat oblíbené pořady na Kuki mohou odkudkoliv a v době, kterou si sami určí.

Kuki nabízí individuální volbu programů, sledování desítek stanic, zpětné přehrávání, ale i HD obraz. Vybrané pořady lze sledovat nejenom na chytré televizi, set-top boxu, ale i na počítači, notebooku, telefonu nebo tabletu. Ceny za službu Kuki, která je nyní s nákupem na CZC.cz na 60 dní zdarma, se pohybují od 200 Kč do 400 Kč měsíčně.  

Kuki sledujte i v zahraničí

Od dubna letošního roku navíc neplatí ani omezení sledování za hranicemi. Nově si můžete svoji televizi vzít i na služební cestu nebo dovolenou. Neunikne vám ani sledování největší sportovní události těchto dní – Mistrovství světa v hokeji 2018. „S Kuki máte v zahraničí více možností. Pokud je v cílové destinaci k dispozici televize Samsung, ve které Kuki už je, pouze se přihlásíte na svůj účet. Přihlásit se můžete i na jakékoliv televizi s operačním systémem Android TV. Další možností je přibalit si s sebou set-top box a kabel, které zapojíte do jakékoliv modernější televize s HDMI. Pokud vyrážíte s notebookem, tabletem nebo mobilem, v místě se pouze připojíte k internetu a televizní kanály sledujete na těchto zařízeních přes svůj účet,“ popisuje Vladimír Tovarňák ze společnosti SMART Comp a.s.

Kuki

Internetová televize Kuki byla spuštěna v roce 2014 a je společným projektem firem SMART Comp a.s., která působí na trhu pod značkou netbox a firmy Planet A a.s., která působí pod značkou AIM. V nabídce má přes 130 televizních kanálů s možnostmi zpětného přehrávání a dalšími chytrými funkcemi. Službu využívá více než 80 tisíc zákazníků a dalších 150 partnerských operátorů po celé republice. Kuki je součástí každé chytré televize Samsung s operačním systémem TIZEN a je k dispozici jako aplikace pro zařízení se systémem Android TV (např. televize Sony, Panasonic nebo herní konzole Nvidia Shield). Ceny za službu Kuki se pohybují od 200 Kč do 400 Kč měsíčně.  

 

Označeno tagem