NETGEAR rozšiřuje nabídku firemních PoE+ přepínačů

Praha, 17. května 2018 — Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, uvádí na trh čtveřici nových firemních PoE+ přepínačů řady Smart Managed Pro. Novinky jsou vybaveny 24 a 48 gigabitovými PoE+ porty, čtyřmi SFP fiber porty pro uplink, robustním PoE budgetem a širokou řadou pokročilých funkcí, poskytujících komplexní přepínací řešení pro všechny malé a střední firmy.

Nejvšestrannější přepínač na trhu

Malé a střední firmy čím dál častěji ve svém podnikání využívají nejrůznější IoT zařízení a zvyšují tak nároky na firemní síťovou infrastrukturu v oblasti PoE. Přepínače NETGEAR GS728TPv2, GS728TPPv2, GS752TPv2 a GS752TPP nabízejí 24 a 48 gigabitových ethernetových PoE+ portů doplněných o čtveřici gigabitových SFP fiber portů pro uplink a PoE budget o velikosti nepřekonatelných 760 W, díky čemuž jsou schopny tyto nároky flexibilně pokrývat.

  • GS728TPv2: 24 gigabitových ethernetových PoE+ portů; 4 gigabitové SFP fiber porty, PoE+ budget 190 W
  • GS728TPPv2: 24 gigabitových ethernetových PoE+ portů; 4 gigabitové SFP fiber porty, PoE+ budget 380 W
  • GS752TPv2: 48 gigabitových ethernetových PoE+ portů; 4 gigabitové SFP fiber porty, PoE+ budget 380 W
  • GS752TPP: 48 gigabitových ethernetových PoE+ portů; 4 gigabitové SFP fiber porty, PoE+ budget 760 W

Pokročilé přepínací i bezpečnostní funkce

Nové přepínače řady Smart Managed Pro jsou vybaveny širokou řadou pokročilých přepínacích funkcí, mezi něž patří zejména statické routování ve vrstvě L3 (IPv4 a IPv6), pokročilé VLAN a podpora soukromého VLAN, pokročilé QoS, IGMP Snooping a Querier, MVR, rate limiting, priority queuing či zrcadlení portů. Součástí výbavy přepínačů je také časový plán PoE a pokročilá kontrola každého z PoE+ portů.

Kvalitní zabezpečení zařízení zajišťuje řada bezpečnostních funkcí, jako je DHCP Snooping, dynamické ARP, L2/L3/L4 ACL, seznam prověřených MAC adres, IPv4 a IPv6 ACL či DoS.

Přepínače jsou na trh dodávány s doživotní hardwarovou a Next Business Day zárukou a technickou podporou v režimu 24/7.

Cena a dostupnost

Přepínače řady Smart Managed Pro jsou v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučené koncové ceny 12 900 Kč (model GS728TPv2), 16 670 Kč (model GS728TPPv2), 20 130 Kč (model GS752TPv2) a 26 740 Kč (model GS752TPP).

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR (NASDAQGM: NTGR) navrhuje inovativní, značková technologická řešení, která svým vysokým výkonem, spolehlivostí a snadnou použitelností odpovídají na specifické síťové, úložné a bezpečnostní potřeby malých či středně velkých firem a domácích uživatelů. Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům propojit jejich multimediální zařízení a internet – sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Pro podniky poskytuje společnost NETGEAR síťové prvky, úložiště a bezpečnostní řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitosti, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury. NETGEAR zároveň podporuje poskytovatele špičkových služeb v jejich oblasti podnikání. Produkty NETGEAR jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na všechny produkty ProSafe poskytuje NETGEAR doživotní záruku. Řešení NETGEAR se prodávají na více než 45 000 obchodních místech po celém světě a prostřednictvím více než 39 000 prodejců s přidanou hodnotou. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a má pobočky v 25 zemích. NETGEAR je partner programu ENERGY STAR®. Další informace jsou k dispozici na webových stránkách http://www.netgearcz.cz. Sledujte společnost NETGEAR na twitter.com/NETGEAR, http://www.linkedin.com/company/netgear a www.facebook.com/NETGEARCZASK.

Reklamy