SteelSeries spolupracuje s eSport organizací FaZe Clan

Chicago 25. 5. 2018 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, spolupracuje s populární eSport organizací Faze Clan. SteelSeries se tak stává exkluzivním partnerem v oblasti periferií všech týmů spadajících pod Faze Clan, konkrétně: Counter-Strike: Global Offensive, Call of Duty, Player Unknown’s Battlegrounds, Fortnite, Rainbow Six Siege a FIFA.

Faze Clan má na své soupisce některé velice úspěšné eSport týmy a hráče, jako je např. přední světový CS:GO tým, který nedávno skončil mezi nejlepšími čtyřmi v soutěži ESL Pro League Finals a se třemi výhrami opanoval Intel Extreme Masters v australském Sydney.

„eSport je stěžejní částí identity SteelSeries,“ říká Tony Trubridge, Global eSport Manager ve SteelSeries, a dodává: „Faze Clan, respektive jejich schopnost posouvat kolektivní vášeň skrze znalosti a odhodlání, je příkladná. Jsme neuvěřitelně hrdí na spolupráci s tímto týmem a na to, že je vybavíme špičkovými produkty SteelSeries.“

„SteelSeries má bohatou historii v oblasti spolupráce s legendárními osobnostmi a týmy. Je vítaným partnerem organizace FaZa Clan,“ říká Erik Anderson, Head of FaZe Clan eSports, a dodává: „SteelSeries svými produkty nastavuje laťku vysoko. Pro naše týmy a hráče jsou tyto špičkové produkty potřebné pro další zlepšování.“

Pro více informací o SteelSeries, FaZe Clan a novém partnerství navštivte SteelSeries.com a FaZeClan.com

 

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.

O FaZe Clan

FaZe Clan reprezentuje hraní a moderní kulturu. V organizaci jsou sdruženi hráči nejpopulárnějších titulů na počítače i konzole. FaZe Clan podporuje CS:GO, PUBG, Call of Duty, Rainbow 6, FIFA a Fortnite.

Členové organizace vytvářejí zábavný herní obsah na svých sociálních sítích a soupeří na největších světových eSportových soutěžích. FaZe Clan produkuje každý den prostřednictvím různorodé soupisky rozmanitý obsah.

Reklamy