Tesco Mobile rozšiřuje tarify a prodlužuje benefit dvojnásobného kreditu

(Praha, 28. května 2018) – Společnost Tesco Mobile, druhý největší virtuální operátor na českém trhu, rozšiřuje své tarify. Nový balíček Štědroňovi nabízí neomezené volání a SMS v síti Tesco Mobile za cenu 90 Kč na 30 dní. Při pořízení datového balíčku je pak aktivován zcela zdarma. Již za 99 Kč je tak možné mít internet a k tomu volání a SMS v rámci sítě na celý měsíc, což je výhodné zejména pro rodiny s dětmi. Zkrátka nepřijdou ani ti, kdo chtějí využívat neomezené volání a SMS do všech sítí – pořídit si jej mohou díky slevě již od 50 Kč na týden podle toho, jaký datový balíček využívají.

„Tarify jsme se rozhodli rozšířit tak, aby to naši zákazníci skutečně ocenili. Díky novému balíčku pro neomezené volání v rámci sítě a tomu, že je dáván jako bonus k vybraným datovým tarifům, vycházíme vstříc zejména rodinám s dětmi, které představují velkou část našich uživatelů. Věřím, že touto nabídkou naše zákazníky potěšíme,“ říká Lada Franková, marketingová manažerka Tesco Mobile. „Zároveň jsme se rozhodli opět prodloužit nabídku dvojnásobného kreditu pro zákazníky s příslušnými SIM kartami. Vážíme si toho, že naše služby využívají již několik let.“

Nové rozšíření a úprava tarifů je velmi výhodná pro všechny skupiny zákazníků. Pokud chce být například v kontaktu celá rodina, může si pro neomezené volání a SMS mezi sebou aktivovat na každém telefonním čísle pouze nový balíček Štědroňovi za 90 Kč na 30 dní. Nebo stačí mít i základní datový balíček Mini za 99 Kč na 30 dní a neomezené volání a SMS v rámci sítě je jako bonus zcela zdarma. Nové parametry tarifů jsou velmi výhodné i pro ty, kdo chtějí mít možnost neomezeného volání a SMS do všech sítí – čtyři týdny společně s připojením k internetu vyjdou od 499 Kč do 749 Kč podle datového limitu. Nejčastěji zákazníci volí 0,5 GB dat – v takovém případě mají neomezený tarif za 559 Kč a přitom se nemusí nijak vázat smlouvou. A pokud data výjimečně dojdou, tak si datový limit snadno obnoví za poplatek 79 Kč.

Zákazníci, kteří zakoupili SIM kartu Tesco Mobile do 24. února 2015, pak mohou i nadále využívat výhody nabídky dvojnásobného kreditu, platnost byla prodloužena o další rok do 30. dubna 2019. Při každém dobití tak získají bonusový kredit ve stejné výši, jako je dobitá částka, platný po dobu třiceti dní. Do všech sítí díky tomu volají za bezkonkurenčních 1,25 Kč / minutu a SMS mohou posílat za 0,75 Kč. Pokud chtějí volat a posílat SMS v síti Tesco Mobile zdarma, stačí aktivovat jakýkoliv datový balíček, nebo dokoupit nový balíček Štědroňovi.

 

O Tesco Mobile 

Tesco Mobile poskytuje služby mobilního operátora v České republice od května 2013, a navazuje tak na několikaleté zahraniční zkušenosti z Velké Británie, Irska a dalších zemí. Své služby provozuje prostřednictvím sítě O2, díky které nabízí svým zákazníkům 99,6% pokrytí a prvotřídní kvalitu. Neustále se rozvíjející portfolio služeb je postavené na bázi předplacených karet. Prostřednictvím distribuční sítě obchodů Tesco a dalších partnerů nabízí Tesco Mobile více než 8000 míst k dobití. Více informací naleznete na www.tescomobile.cz.