Mezi kvadosími klienty vítáme společnost Lactalis CZ

 

  • S myAVIS® přichází kvalitativní změna
  • KVADOS je pro nás stabilní dodavatel s kvalitním servisem

 

Lactalis CZ je členem skupiny Lactalis Groupe a vlastníkem výrobních závodů Mlékárna Kunín a Mlékárna Klatovy. Může se pochlubit nejen skvělými sýry Président a Galbani, ale také vynikajícími jogurty, smetanou či dezerty vyráběnými pod domácí českou značkou.

V řešení myAVIS® našli v Lactalis CZ zalíbení díky jeho intuitivnímu ovládání a modernímu uživatelskému rozhraní. Neméně důležitým faktorem byla silná podpora kvadosího Service Desku, který je zákazníkovi neustále k dispozici pro řešení jakýchkoliv požadavků.

Od zahájení projektu po ostrý provoz neuběhlo ani 90 dní a deset obchodních zástupců a dva office uživatelé začali plně využívat funkci CRM. Kromě základních funkcí CRM využívají obchodníci především cenové průzkumy a druhotné umístění zboží, kde se klade důraz na práci s fotografiemi. Součástí softwaru je také personalistika pro evidenci dovolené.

A jaké přínosy vidí v systému myAVIS® category manager Anastasia Spiridonova? „S myAVIS® přichází kvalitativní změna. Můžeme daleko efektivněji vyhodnocovat posbírané informace a dochází ke zlepšení komunikace mezi key account managerem a obchodním zástupcem. Řešení myAVIS® má vhodnou funkcionalitu a je připraven na další rozvoj. KVADOS je pro nás stabilní dodavatel s kvalitním servisem.“

O společnosti KVADOS

Vyrábíme a dodáváme softwarová řešení zákazníkům na míru. Zaměřujeme se zejména na oblasti podnikových informačních systémů (ERP) a pokladního systému pro maloobchodní sítě, nástrojů pro řízení obchodních procesů a vztahů se zákazníky (CRM), logistiky a skladování (WMS) a řízení vnitrofiremních procesů spojených s elektronickým oběhem dokumentů (DMS) a úkolováním. Nabízíme také software pro poskytovatele servisu a služeb. Naší doménou je podpora práce uživatelů v terénu a optimalizace procesů. Správně nastavené procesy totiž pokládáme za základ úspěšného fungování každé firmy.

Na trhu působíme od roku 1992 a nadále zůstáváme českou nezávislou akciovou společností s centrálou v Ostravě. Naše produkty a služby jsou denně využívány ve 12 zemích světa. Spolupracujeme s předními technologickými partnery i řadou vysokých škol, podílíme se na výzkumných projektech.

 

Reklamy