Udělejte každý den mimořádným s novým Moto Z3 Play

Praha, 6. června 2018 – Na trhu se dnes setkáme s obrovským výběrem prémiových smartphonů. Mnoho lidí má ovšem problémy s tím, aby měl telefon všechny funkce, které požadují a zároveň pro ně byl finančně dostupný. Toto se snažíme splnit s novým telefonem Moto Z3 Play. Moto Z3 Play je další v řadě Moto Z telefonů.

Udělejte více s Moto Mods

Moto Z a Moto Mods1 se posunuly za hranici obyčejných smartphonů a dávají vám možnost využít pokročilých funkcí. Naše modulární technologie přemění vaše Moto Z3 Play. Tiskněte Polaroid® snímky přímo z telefonu během několika sekund, proměňte telefon v projektor, ať jste kdekoli, nebo zapněte vašeho osobního asistenta pro hudbu, zprávy, dotazy a další. Abychom to shrnuli, modely z rodiny Moto Z umí to, co žádné jiné smartphony nedokážou. Všechny Moto Mods budou fungovat i s novým Moto Z3 Play.

Praktický design:

Smartphone Motorola Moto Z3 Play je vyroben z Corning Gorilla Glass a hliníku pro odolnost. Je velice lehký a s jeho šířkou 7 mm velice příjemný na uchopení a jednoduchý na použití, mimo jiné díky bočnímu senzoru otisků prstů. Obrazovka má nyní o 13 procent větší plochu a více pixelů než poslední generace.  6” Full HD Super AMOLED displej s poměrem stran 18:9 poskytuje Moto Z3 Play celoplošné zobrazení.

Lepší zážitek s chytřejší kamerou:

Zachyťte brilantní a ostrý obraz i v oblačných dnech nebo uvnitř s duálními kamerami 12MP
a 5MP, prvními pro rodinu Moto Z Play. Buďte kreativní s umělou inteligencí, kterou v sobě mají kamery zabudovanou. S vestavěným systémem Google Lens2™ vám dokáže kamera Moto Z3 Play, za pomoci umělé inteligence, ukázat mnohem více, než dokáže lidské oko. Navíc umí kopírovat a překládat texty3, nebo vám řekne více o památkách. Cinemagrafy vám dopřejí spoustu zábavy díky propojení fotografie a videa. A pro perfektní autoportrét stačí vybrat portrétní režim
a vylepšenou 8MP přední kamera Moto Z3 se postará o zbytek.

Výkon, který potřebujete:

Moto Z3 je připravena na jakýkoliv váš den, díky o 30 procent rychlejšímu Snapdragon 636 procesoru a baterii s dlouhou výdrží – až 40 hodin s kombinací životnosti baterie4 a nového Moto Power Packu.

Moto Experiences:

Moto Z3 Play přichází se všemi Moto Experiences, na které jste u telefonů z řady Moto zvyklí. Můžete naplno používat svůj telefon v jakoukoliv denní dobu. Než půjdete spát, noční režim automaticky přizpůsobí barvy na displeji do teplejších odstínů. Potřebujete vyfotit fotografii? Jen posuňte prstem a otevřete kameru. Potřebujete rozsvítit svítilnu? Zapněte baterku jedním jednoduchým pohybem. Udělejte fotografii obrazovky rychlým gestem za použití tří prstů, atd.  

Poznámky pod čarou

1 Moto Mods se prodávají zvlášť.

2 Google Lens v současné době podporuje následující jazyky: angličtina, španělština, francouzština, němčina, italština, portugalština, polština, holandština, finština, maďarština, čínština, hindština, thajština, indonéština, filipínština a turečtina. V budoucnu budou přidány další jazyky.

3 Skener textu podporuje následující jazyky: angličtina, španělština, francouzština, němčina, italština, portugalština, ruština.

4 Všechny údaje o životnosti baterie jsou přibližné a založené na profilu smíšeného použití (který zahrnuje jak čas použití, tak pohotovostní režim) za optimálních podmínek sítě. Skutečný výkon baterie bude záviset na mnoha faktorech, včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teplotě, stavu baterie a modelu používání.

O společnosti Motorola

Lenovo Group Holdings získal společnost Motorola Mobility LLC v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a je zodpovědná za návrhy a výrobu všech mobilních telefonů pod značkou Moto.  

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD, je lídrem v poskytování inovativních spotřebitelských, komerčních a podnikových technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

 

Reklamy