#LETSLOVESUMMER: Letní móda od Lidlu a Heidi Klum

Příští týden to propukne: Lidl společně s Heidi Klum uvedou v pondělí, 18. 6. novou kolekci oblečení „esmara by Heidi Klum“ s názvem #LETSLOVESUMMER.

Tentokrát se móda poveze na vlně bohémského stylu, převládat budou pestré vzory, vše snadno kombinovatelné a za typicky výhodné ceny.

Praha, 11. června   – V rámci dalšího „Lidl Fashion Weeku“ představí prodejny Lidl letní módní kolekci z dílny top modelky Heidi Klum s claimem  #LETSLOVESUMMER.

Uvolněný boho styl z druhé, kalifornské domoviny Heidi Klum je letos trendy a nabídka Lidlu přináší malým a velkým ženám slušivý, lehký letní look.

Výrazné vzory, barevné třásně splývavé látky a cool džíny – nová kolekce nabízí všem, kteří se zajímají o módu, perfektní prostor pro vyjádření svého jedinečného stylu, navíc za typicky výhodné ceny.

„Boho styl je pro letošní léto číslo 1. Společně s Heidi Klum se těšíme na to, že českým ženám a dívkám nabídneme módu inspirovanou energii Kalifornie za typicky výhodné ceny, komentuje Michal Farník, jednatel společnosti Lidl Česká republika.

Více informací naleznete na:

http://www.lidl.cz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

O společnosti

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 237 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

 

Reklamy
Označeno tagem