EVOLVEO WK-142 je set bezdrátové klávesnice a myši v minimalistickém designu se všemi potřebnými funkcemi

14. 6. 2018 – Na opačném pólu svítících a blikajících herních klávesnic a myší stojí jednoduché a účelné kancelářské sety. Jedním z nich je i set bezdrátové myši a klávesnice EVOLVEO WK-142. U tohoto setu je vše podřízeno jednoduchosti a praktičnosti. Klávesnice a myš v černé barvě v minimalistickém designu však poskytuje veškeré potřebné funkce pro práci s počítačem nebo notebookem.

Klávesnice v tomto setu má 104 kláves ve standardním rozložení včetně numerické klávesnice (CZ znaky jsou samozřejmostí). Klávesnice se snadno a rychle spáruje s dostupným zařízením. Bezdrátová myš s dostatečným rozlišením 1000 DPI má nezbytné rolovací kolečko a dalších šest tlačítek vybavených potřebnými funkcemi. Myš má ergonomický design a pogumované boky, její uchopení je jisté a spolehlivé. Příznivá je i cena celého setu, která na některých eshopech začíná již na 325 Kč.

Aktuálně v nabídce značky EVOLVEO najdete jedenáct klávesnic včetně zmiňovaného setu.

Dostupnost a cena
Set bezdrátové klávesnice a myši EVOLVEO WK-142 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 369 Kč včetně DPH. Součástí dodávky jsou i alkalické baterie.

Základní specifikace

 • 2,4GHz set bezdrátové klávesnice s myší
  • CZ klávesnice se standardním rozložením 104 kláves 
  • inteligentní párování, snadná instalace 
  • ergonomická myš s 6 tlačítky a rolovacím kolečkem, rozlišení 1000 DPI
  • dosah 10 m
  • inteligentní správa napájení
  • napájení myš 2 x AAA, klávesnice 1x AA (alkalické baterie jsou součástí balení) 
  • podpora operačních systémů Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista, Windows 7, 8, 10
  • CZ/US znaky

Web: http://www.evolveo.com/cz/WK-142
Facebook: https://www.facebook.com/evolveoeu

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. 
EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.

Reklamy