Nové stropní přístupové body TP-Link pro obchodní prostory

Česká republika, Praha – 19. června 2018 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje nové hardwarové verze stropních přístupových bodů EAP110 V4 a EAP115 V4. Obě novinky mají sníženou spotřebu, dvě integrované antény a elegantně skryté konektory pro umístění do designových obchodních prostor. Jsou vhodné do nákupních center, hotelů, firem i na školní internáty, nebo do kaváren a obchodů.

Díky elegantnímu vzhledu a konstrukci s krytem, která ulehčuje instalaci, lze přístupový bod EAP snadno a decentně instalovat do jakéhokoli povrchu stěn nebo stropů tak, aby splynul s většinou stylů výzdob interiéru. Access pointy EAP110 i EAP115 podporují napájení pomocí PoE, takže je lze nasadit bez potíží a flexibilně.

Centralizované řízení

Spravovat a monitorovat stovky přístupových bodů EAP je možné snadno, a to i všechny z jednoho místa. Software TP-Link Omada Controller nabízí pro řízení celé sítě intuitivní rozhraní. Díky němu lze mít celou síť a její mapování pod kontrolou z jakéhokoli počítače, který je v síti připojen. Navíc zde nejsou žádné dodatečné náklady, ani není nutné procházet zvláštním školením, protože software je dodáván bezplatně a je snadný na ovládání.

Kaptivní portál

Kaptivní portál pomáhá zajistit, aby síť mohli používat pouze oprávnění uživatelé, na jejichž zařízeních se objeví přehledný a uživatelsky přívětivý způsob přihlášení do Wi-Fi sítě. Přihlášení nově podporuje ověření přes SMS nebo Facebook, což funkci kaptivního portálu ještě více zjednodušuje a urychluje zákazníkům přístup k jejich obchodním činnostem nebo zábavě.

Výkon na podnikové úrovni

Díky konstrukci umožňující snadnou instalaci, napájení PoE, softwaru pro centralizované řízení, kaptivnímu portálu, automatickému řízení vysokofrekvenčního vysílání (Auto RF management) a hardwaru na podnikové úrovni je EAP obzvláště vhodný pro nejnáročnější prostředí podnikového typu s nejvyšší hustotou provozu, jako jsou školy, hotely a velké firmy.

Klíčové vlastnosti EAP110 V4 a EAP115 V4

  • Bezplatný software Omada pro řízení ovladače umožňuje administrátorům snadno spravovat stovky EAP
  • EAP110 V4 –Podporuje pasivní napájení PoE pro praktickou instalaci do vzdálenosti až 100 metrů.
  • EAP115 V4 – Podporuje napájení přes datovou síť (protokol 802.3af) PoE pro praktickou a cenově dostupnou instalaci
  • Konstrukce krytu umožňuje snadné upevnění na stěnu nebo strop
  • Kaptivní portál poskytuje jeden z praktických způsobů autentizace hostů sítě Wi-Fi
  • Autentizace hostů Wi-Fi sítě díky podpoře přihlášení přes Facebook a SMS pomáhá rozšířit obchodní aktivity
  • Multi-SSID umožňuje vytvořit několik bezdrátových sítí pro různé typy uživatelů
  • Zabezpečení Wi-Fi sítě na podnikové úrovni pomáhá snižovat bezpečnostní hrozby
  • Podporuje řízení VLAN pro větší možnosti správy sítě

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/products/details/cat-5692_EAP110-V4.html#specifications

https://www.tp-link.com/cz/products/details/cat-5692_EAP115-V4.html#specifications

Fotografie produktu jsou k dispozici zde:
https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157698153999405

O společnosti TP-Link

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa.
Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení
s tržním podílem ve výši 45,9 % (Q1 – 2016) vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103.

Reklamy