Webový portál Flexi.cz zvítězil v soutěži Internet Effectiveness Awards. FG Forrest slaví další úspěch se svým webovým řešením

Webový portál Pojišťovny České spořitelny www.flexi.cz vyhrál v prestižní soutěži Internet Effectiveness Awards 2017 v kategorii Banky, pojišťovny, finance. Po loňském listopadovém prvenství v soutěži WebTop100 tak přichází pro tvůrce webu www.flexi.cz, společnost FG Forrest, už druhé významné ocenění v krátkém časovém intervalu.

Webový portál Pojišťovny České spořitelny www.flexi.cz zaujal porotu především moderním řešením s enormním nárůstem komunikace klientů s pojišťovnou. „Redesign webu byl zaměřený na zvýšení konverzního poměru a naplnění businessových cílů Pojišťovny. Přinesl zvýšení hlavních KPI o desítky až stovky procent,“ hodnotil web Petr Kleiner, porotce kategorie Banky, pojišťovny, finance.

Spuštěním nového webového portálu vzrostl počet online poptávek o 300 %, bylo zaznamenáno až 9× vyšší využití online kalkulaček pojištění, 4× vyšší počet návštěvníků přihlášených k odběru newsletterů a 80% nárůst podílu návštěv z mobilních zařízení.

„Kromě uživatelské přívětivosti a plné responzivity jsme se zaměřili na rychlou a jednoduchou komunikaci zákazníků s Pojišťovnou,“ upřesnil Radovan Jelen, ředitel FG Forrest. Zákazníci si tak mohou přímo na webu sjednat osobní schůzku se zástupci Pojišťovny České spořitelny, požádat o zavolání zpět či posílat dotazy a podněty. Nově pojatá sekce Péče a podpora pak zákazníkům poskytuje praktické informace, dokumenty a formuláře, které jim umožní dále řešit s Pojišťovnou vše, co potřebují.

Více o projektu se dozvíte v referenci.

FG Forrest je internetovou agenturou založenou v roce 1996. Navrhuje optimální využití digitálních médií a kompletně realizuje zejména e-shopy, weby, intranety a mobilní aplikace. Vlastní produkce, profesionální přístup, redakční systém Edee CMS a prokazatelné přínosy jsou důvody, proč si vybrat za partnera FG Forrest. Mezi klienty patří například Skupina ČEZ, RunCzech, Pojišťovna České spořitelny, PROBIO a Kancelář prezidenta republiky.

Internet Effectiveness Awards je nejvýznamnější česká soutěž efektivity digitálních projektů. Už od roku 2005 ji pořádá Asociace dodavatelů internetových řešení. Projekty hodnotí přední české autority, které za sebou mají vlastní úspěšné online projekty.

Pojišťovna České spořitelny je specialistou na životní pojištění působícím v České republice už od roku 1993. Své produkty životního pojištění nabízí v široké síti poboček České spořitelny i u renomovaných externích partnerů po celé České republice.