Panasonic rozšiřuje svoji řadu profesionálních 4K displejů

Panasonic Business uvedl na veletrhu InfoComm 2018 novou řadu velkoformátových profesionálních 4K displejů.

Tyto 4K displeje budou dispozici v 86 a 98palcových modelech s jasem 500 cd/m2 a jsou ideálním řešením pro pro použití ve firmách, školách nebo v retailu.

Řada SQ1 spojuje úzké rámečky a stylový design s jasným, efektivním zobrazením a skvělou viditelností i za nepřetržitého provozu (24/7).

Vynikající kvalita zobrazení, možnost rozšíření a výjimečná životnost jsou hlavními důvody, proč je řada SQ1 určena i pro digitální reklamu – ať už samostatně nebo v síti. Tyto dva displeje obsahují Intel® Smart Display Module (SDM) slot, díky kterému je možné při použití SDM počítače lepší zpracovávají obrazu přímo v displeji včetně snadné integrace.

“Ve společnosti Panasonic neustále zlepšujeme výkon, možnosti využití a efektivitu naší řady displejů bez ohledu na účel nebo místo využití,” říká Hartmut Kulessa, European Marketing Manager společnosti Panasonic. “Díky začlenění Intel® Smart Display Module (Intel® SDM) může společnost Panasonic nabídnout elegantní, tenké a rozšiřitelné řešení displejů, které zjednodušuje integraci rozhraní, instalaci a správu platforem.”

“Jsme potěšeni, že společnost Panasonic ve své nové řadě 4K displejů SQ1 zavedla specifikaci Intel® Smart Display Module (Intel® SDM). Naše spolupráce nabízí flexibilní, integrovaná a rozšiřitelná řešení, díky kterými spolu mohou firmy spolupracovat ještě efektivněji,” říká Jose Alvaro Avalos, Vice President, Internet of Things Group, Global Director, Visual Retail and Digital Signage, Intel Corporation.

Řada SQ1 doplňuje základní řadu EQ1 o šesti modelech profesionálních 4K displejů s úhlopříčkou 43 až 86 palců, která byla uvedena na veletrhu ISE 2018. Řada EQ1 nabízí rozlišení 4K pro výrazný obraz a jas 350 cd/m2, díky kterému je výhodným řešením pro veřejná prostranství, obchodní prostory, firemní konferenční místnosti a učebny.

Modely řady EQ1 budou v prodeji od podzimu 2018. Modely řady SQ1 mají spuštění prodeje plánované na prosinec 2018.

Fotografie: https://www.flickr.com/photos/pramconsulting/28174419947/sizes/l

Pro další informace o společnosti Panasonic, divizi Visual System Solutions, navštivte https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, technologií pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslaví 100 let od svého založení, nyní provozuje 495 dceřiných společností a 91 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 61,711 miliardy EUR za rok končící 31. března 2017. Se snahou vytvářet nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, chce společnost vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Další informace o společnosti Panasonic najdete na adrese: http://www.panasonic.com/global

 

Reklamy