Cartoon Network začíná pracovat na novém seriálu Elliott from Earth

Praha, 10. července 2018 – Cartoon Network spadající pod společnost Turner dal zelenou zbrusu novému seriálu s názvem Elliott from Earth, za kterým stojí tvůrci oblíbeného seriálu Gumballův úžasný svět.

Elliott from Earth je animovaný dvacetidílný dětský sci-fi seriál s jedenáctiminutovými epizodami, který nabízí jedinečnou zábavu a každodenní dobrácký pohled do světa mláďat, ať už lidských nebo jiných. Elliott je dítě žijící ve vesmírné lodi plné mimozemšťanů (včetně jednoho dinosaura) ze všech koutků vesmíru. Právě hledání svého místa na světě či ve vesmíru je jedním z motivů, které se v seriálu objevují.

Výroba je plánovaná na letošní září, přičemž seriál bude produkován v centrále regionu zastřešující evropské, blízkovýchodní a asijské aktivity. Mezi tvůrci bude i několik osobností z týmu seriálu Gumballův úžasný svět, například Guillaume Cassuto, který. na něm pracoval jako scénárista a supervizor, na Elliott from Earth však bude působit v roli producenta. Společně s ním se na tvorbě nového seriálu budou podílet i další lidé z jeho tvůrčího týmu.

Příběh o Elliottovi jsem měl v šuplíku poměrně dlouho. Díky práci na několika postavách seriálu Gumballův úžasný svět jsem získal mnoho zkušeností, byl jsem tak schopen přivést tento nový projekt k životu. Jsem nesmírně rád, že mohu Elliotta představit světu a jsem vděčný celému týmu za skvělou spolupráci. Věřím, že se seriál bude dětem a fanouškům animace po celém světě líbit a že si, stejně jako my, Elliotta zamilují,“ řekl Guillaume Cassuto.  

O Cartoon Network

Cartoon Network, spadající pod společnost Turner, se zaměřuje prostřednictvím svých zábavných
a dobrodružných seriálů především na chlapce, ale zároveň oslovuje i dívky. Program a jednotlivé seriály prezentují témata zábavy a humoru, přátelství, představivosti či akce a dobrodružství. Cartoon Network cílí na hochy a dívky ve věku 6 až 12 let, u nichž se snaží podpořit jejich vlastní osobnost prostřednictvím bohatého zábavního a globálně úspěšného televizního obsahu. Programová skladba zahrnuje oblíbené komediální animované seriály jako Gumballův úžasný svět, Čas na dobrodružství, Normálka, Clarence, Steven Universe
a Uncle Grandpa či akčně dobrodružné seriály jako Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!

Cartoon Network nabízí, od svého uvedení coby celoevropského televizního kanálu v roce 1993, lokalizovaný obsah napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou, kde je dostupný ve 20 jazycích a ve více než 174 milionech domácností ve 111 zemích. Cartoon Network příznivcům přináší obsah také prostřednictvím cenami ověnčené internetové stránky přístupné i z mobilních zařízení, řady her, videí, licencovaných hraček a dalšího zboží. Cartoon Network je značkou vlastněnou společností Turner, spadající pod Time Warner.

Více informací: www.cartoonnetwork.cz nebo https://www.facebook.com/CartoonNetworkCesko/.

Reklamy