Multifunkce Canon získaly pět významných ocenění produktivity DataMaster Lab Awards 2018

PRAHA, 26. července 2018 – Společnost Canon obdržela prestižní ocenění za výjimečnou produktivitu svých multifunkčních kancelářských zařízení od nezávislé testovací laboratoře DataMaster Lab. Laserová multifunkce Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i zvítězila v kategorii Nejlepší produktivita v oboustranném režimu, oceněna byla i její produktivita při skenování. Další dvě ceny patří tiskárně Canon imageRUNNER ADVANCE C3525i, včetně vítězství v kategorii Nejlepší velikost skenovaného souboru. Za rychlost při kopírování získala ocenění „Vynikající“ multifunkce Canon imageRUNNER ADVANCE C5540i.
„Produktivita a efektivita multifunkčních kancelářských zařízení Canon je pro nás i naše zákazníky a jejich podnikání klíčová. Pozitivní zpětná vazba v podobě ocenění při srovnání s konkurencí nás velmi těší, protože jde o nezávislé potvrzení špičkové kvality našich produktů.“ řekl Michal Petro, ředitel divize Document Solutions Canon CZ/SK.

Rodina kancelářských zařízení Canon imageRUNNER ADVANCE poskytuje vysoký výkon a kvalitní barevný výstup pro náročná kancelářská prostředí. Tato inteligentní multifunkční zařízení zvyšují produktivitu prostřednictvím zdokonalených pracovních postupů pro dokumenty, poskytují intuitivní uživatelské prostředí, ale zároveň uchovávají firemní data v bezpečí. To z nich činí zásadní součást každého moderního pracoviště.

Společnost DataMaster Lab je jedinou evropskou testovací laboratoří, která se specializuje na oblast digitálního tisku. Laboratoř testuje tisková a multifunkční zařízení již od roku 2009; od té doby provedla více než 10 000 individuálních testů na 350 strojích.

„Všechna ocenění za rok 2018 jsou výsledkem našich propracovaných hodnotících procesů,“ uvedl Edward Bilson, technický ředitel DataMaster Lab. „Výsledky testů jsou k dispozici našim odběratelům, aby si mohli sami ověřit jejich nezávislost a věrohodnost. Na naše výsledky se můžete opravdu spolehnout,“ dodal.

Ocenění DataMaster Lab Awards 2018 pro Canon:

 • Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i
  „Vítěz“ v kategorii Nejlepší produktivita v duplexním režimu
 • Canon imageRUNNER ADVANCE C3525i
  „Vítěz“ v kategorii Nejlepší velikost skenovaného souboru

„Vynikající“ v kategorii Nejlepší produktivita v duplexním režimu

  • Canon imageRUNNER ADVANCE C5540i
   „Vynikající“ v kategorii Nejrychlejší první kopie

 

 • Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i

 

„Vysoce doporučeno“ v kategorii Nejlepší produktivita skenování

O společnosti Canon Europe

Canon Europe je zastoupení japonské společnosti Canon Inc., globálního poskytovatele technologií a služeb z oblasti zpracování obrazu. Canon působí přibližně ve 120 zemích, ve kterých zaměstnává 18 tisíc lidí. Na celkových celosvětových příjmech společnosti se Canon Europe podílí přibližně jednou čtvrtinou.

Společnost Canon Inc. byla založena v roce 1937. Od té doby díky neustálým inovacím svých produktů a řešení stojí v oblasti zpracování obrazu na světové špičce. Canon obohacuje životy běžných lidí i firem prostřednictvím inovací v mnoha segmentech – od fotoaparátů přes komerční tiskárny a firemní konzultační služby až po zdravotnické technologie.

Podniková filosofie společnosti Canon nese název Kyosei, což nejlépe vystihuje překlad „Společně žít a pracovat pro obecné blaho“. Společnost Canon Europe usiluje v rámci regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) o udržitelný růst podnikání se zaměřením na snižování vlastního dopadu na životní prostředí. Stejně tak dbá na to, aby i její zákazníci při využívání produktů a služeb Canon minimalizovali množství produkovaného odpadu.

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon-europe.com a www.canon.cz.

 

Reklamy