Dětská rehabilitace v Hlučíně získala 125 300 Kč

Dětská rehabilitace v Hlučíně dostala vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v ulici Celní získala od společnosti Lidl 125 300 korun. Za tuto částku pořízuje rehabilitační pomůcky, díky čemuž rozšíří nabídku svých služeb a tím pádem bude ještě víc pomáhat dětským klientům.  

Nákupy v nové prodejně Lidl, která je otevřena v ulici Celní, mohli zákazníci 16. července využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch Dětské rehabilitace, která je příspěvkovou organizací města. Její vedení, klienti a také zástupci hlučínské radnice se tak ve čtvrtek 9. srpna mohli radovat z částky 125 300 Kč. Za darované peníze organizace nakoupila vybavení pro terapii TheraSuit  – takzvanou léčbu v kosmickém oblečku a pořídí další rehabilitační pomůcky. Darovací šek byl předán ve společnosti dětí.

„Pro nás je podpora Dětské rehabilitace především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především obyvatelé Hlučína, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

O společnosti

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 238 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na:

http://www.lidl.cz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

 

Reklamy
Označeno tagem