Křeslo pro hráče Nitro 880 – top model značky Genesis

Genesis představuje top model hráčského křesla, na které je možné si i lehnout a unese 150 kilo.

15. 08. 2018 – Každý hráč počítačových her potvrdí, že pohodlí při hraní je důležité. Dlouhé souboje a nekonečné hry si vyžádají fyzickou námahu a značné úsilí. Každý hráč by měl myslet i na své tělo a pohodlí. Nejdůležitější je ochránit páteř a zajistit její správné držení. Důležitým rozhodnutím je investice do kvalitního křesla s ergonomickým polstrováním. Hráčské křeslo Genesis Nitro 880 poskytuje maximum pohodlí všem hráčům her a to i těm, kdo mají na své vybavení ty nejvyšší požadavky. Genesis Nitro 880 završuje produktovou řadu hráčských křesel této značky. Aktuálně je v nabídce pět modelů v různých barevných kombinacích.

Odolnost

Konstrukce křesla Genesis Nitro 880 je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a dalších materiálů, které zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Použití kvalitního pístu třídy 4 zvyšuje nosnost křesla až na 150 kg.

Nespočetné množství funkcí

Křeslo Nitro 880 se vyznačuje kombinací vysokého pohodlí s mnoha funkcemi. Výšku sedáku od podlahy lze nastavit v rozmezí 45 až 54 cm, stejně tak je možné libovolně nastavovat  3D opěrky loktů. Křeslo umožňuje také oblíbené houpání a polohu opěradla lze individuálně nastavit v rozsahu až do 180°. Na křeslo si může hráč tedy doslova lehnout.

Maximum pohodlí

Křeslo je vyplněno vysoce kvalitní elastickou pěnou se zvýšenou odolností a pružností o tloušťce 4 cm na opěradle a 7 cm na sedáku. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo poskytují maximum pohodlí a oporu páteře. Křeslo je vybaveno pásy a dvěma dodatečnými polštáři s možností nastavení výšky připevnění, které slouží jako bederní a hlavové opěrky. Čalounění křesla je zhotoveno z kvalitní PU kůže.

Kvalitní kolečka vybavená brzdami

Křeslo Genesis Nitro 880 je vybaveno vysoce kvalitními nylonovými kolečky s průměrem 75 mm. Všechna kolečka mají individuální brzdu. Toto řešení pomůže lépe ovládat a fixovat pozici křesla, které se pak nebude zbytečně a nechtěně pohybovat během napínavých závodů nebo bitev.

Smysl pro detail

Trůn skutečného hráče musí vypadat dobře. Genesis Nitro 880 je dostupné ve dvou barevných kombinacích: černo-červená nebo černo-modrá. Kombinace barev spojená s koženým čalouněním a karbonovým stylem dávají křeslu patřičný agresivní a sportovní charakter. Atraktivní design křesla Nitro 880 určitě vynikne při každém LAN turnaji a podtrhne zkušenosti a dovednosti svého majitele, nadšeného hráče.

Cena a dostupnost:

Hráčské křeslo Genesis Nitro 880 je k dostání prostřednictvím sítě vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena včetně DPH je 6 549 Kč

Více na:

http://genesis-zone.com/en/product/nitro-880-gaming-chair/

Technické údaje:

Čalounění z vysoce kvalitní PU kůže

Ergonomický tvar

Otáčení o 360°

Plynový píst 4. třídy s nastavitelnou výškou

Nastavení výšky sedáku

Nastavení sklonu opěradla do 180°

Funkce houpání s možností zablokování

Odlehčená konstrukce pro snadnou manipulaci

Vysoce kvalitní 75mm nylonová kolečka s brzdou

PU kůže

Nosnost 150 kg

Plynový píst 4. třídy

Rozměry sedáku: 40 × 52 cm (šířka × hloubka)

Rozměry opěradla: 59 × 84 cm (šířka × výška)

Výška sedáku: 45-54 cm

Výška opěrky předloktí: 28-35 cm

Hmotnost: 22 kg  

—————————————————————

Značka GENESIS, výrobce herního vybavení, byla poprvé v Evropě představena v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. GENESIS nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her. Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty GENESIS poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.

Reklamy