Dětský svět Maxíkov v Centru Černý Most získal jako historicky první hřiště v obchodním centru unikátní značku udělenou programem Česká kvalita

Praha, 22. srpna 2018 – Dětské hřiště Maxíkov se jako historicky první z obchodních center zařadilo do programu Česká kvalita a získalo značku „Hřiště-tělocvična-sportoviště – OVĚŘENÝ PROVOZ“. Slavnostní předání certifikátu proběhne 5. září v 16 hodin na Central Plaza Centra Černý Most v rámci celotýdenní akce „Zpátky do školy“. Dobrodružný svět tygříka Maxíka se rozkládá na ploše 450 m2 v horním patře centra a je rozdělen na čtyři tematické oblasti s názvy Ostrovy, Jezírko, Les a Hnízdo. Jeho rozloha umožňuje hraní až 230 dětem najednou.

Centrum Černý Most klade velký důraz na kvalitu nabízených služeb. Díky tomu se Maxíkov, jako jediné hřiště v nákupním centru u nás, nově pyšní titulem Česká kvalita – „Hřiště-tělocvična-sportoviště – OVĚŘENÝ PROVOZ“. Vlastníkem značky je společenství složené ze Sdružení českých spotřebitelů, z.ú. (SČS), Profesní komory SOTKVO1 a Kabinetu pro standardizaci, o.p.s. Tato garantovaná známka je důvěryhodnou informací pro všechny, kteří s hřištěm přicházejí do styku. Program Česká kvalita je podporován vládou České republiky a je součástí Národní politiky kvality. Jeho hlavním cílem je zviditelnění důvěryhodných a nezávislých značek kvality, které jsou založené na objektivním ověřování třetí stranou a potvrzení způsobilosti poskytovatele služby k dlouhodobému dodržování stability procesů a tím i kvality produktů.

Dobrodružný svět tygříka Maxíka, jehož jméno hřiště nese, byl slavnostně otevřen vloni na podzim. Rozkládá se na ploše 450 m2, a najednou si zde může hrát až 230 dětí, od novorozeňat po jedenáctileté školáky. Čtyři speciální zóny, z nichž každá nabízí jiný druh dobrodružství, jim přináší nejen zábavu, ale s trochou fantazie je také přenesou do přírody. Části jsou tematicky rozděleny na oblasti Ostrovy, Jezírko, Les a Hnízdo. V části Ostrovy a Jezírko pomáhají interaktivní světla těm nejmenším vylepšovat jejich motorické schopnosti. Starší zaujme oblast Les inspirovaná stezkou korunami stromů. Netradiční prolézačka s názvem Hnízdo pak nabízí originální vyhlídku. Dveře Maxíkova jsou všem zájemcům zdarma otevřeny každý den od 9 do 21 hodin.

Slavnostní předání certifikátu kvality proběhne 5. září na Central Plaza Centra Černý Most od 16 hodin. Programem, který začne již v 15 hodin, provede moderátor Robert Kučera, který poté přivítá oblíbenou dětskou skupinu Čiperkové. V programu je zařazená i menší interaktivní balonková show a doprovodný program, v rámci kterého si děti vyzkouší 3D tiskárnu.

Zákaznický servis pro rodiny s dětmi je pro Centrum Černý Most opravdu prioritou, jeho portfolio zahrnuje i péči o nejmenší. Rodiče tak mohou zdarma využít například moderní přebalovací místnosti či dětský záchod, zapůjčit si ohřívač na dětské lahvičky a kočárek nebo využít služby profesionální chůvy, které je třeba předem rezervovat. Díky tomu si nakupovaní mohou užít i rodiče.

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.  

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield  

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je předním globálním developerem a provozovatelem nákupních destinací. Její portfolio, jehož hodnota byla k 31. prosinci 2017 oceněna na 62 mld. eur, tvoří z 88 % komerční komplexy, ze 7 % kancelářské prostory a ze 6 % konferenční a kongresové prostory. Skupina vlastní a provozuje 102 nákupních center, z nichž 56 tvoří vlajková centra v nejdynamičtějších městech Evropy a Spojených států amerických. Do nákupních center společnosti Unibail-Rodamco-Westfield každoročně zavítá 1,2 mld. návštěvníků. Díky unikátní platformě, kterou skupina Unibail-Rodamco-Westfield poskytuje maloobchodním značkám a pořadatelům eventů, se zákazníkům dostává jedinečných a stále nových zážitků.  

Společnost působí ve 13 zemích na dvou kontinentech. Se svým týmem 3 700 profesionálů, historií úspěšných projektů a špičkovým know-how má Unibail-Rodamco-Westfield ideální pozici pro realizaci projektů světové třídy na té nejvyšší úrovni. Skupina se ve svém odvětví může pochlubit množstvím připravovaných developerských projektů v hodnotě 13 mld. eur.   

V souladu se svým programem Better Places 2030 společnost Unibail-Rodamco-Westfield vytváří „lepší místa“, která respektují nejvyšší ekologické standardy a zlepšují kvalitu života ve městě. Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je kotována na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW). Sekundárně se její Chess Depositary Interests (CDI) obchodují i v Austrálii. Skupina má rating A od agentur Standard & Poor’s, Moody’s a Fitch Ratings. Pro více informací navštivte www.urw.com.  

 

 

 

Reklamy