Nové 52portové přepínače NETGEAR Insight se vzdálenou správou

Praha, 23. srpna 2018 — Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, uvádí na trh dvojici firemních 52portových přepínačů řady NETGEAR Insight s možností nastavení, monitorování a správy odkudkoli na světě. Současně také rozšiřuje podporu vzdálené správy o nové funkce, včetně kontroly PoE.

Přepínače GC752X a GC752XP nabízejí kombinaci 48 gigabitových ethernetových portů, dvou SFP gigabitových ethernetových portů a dvou SFP+ desetigigabitových fiber portů, které poskytují malým a středním firmám maximální konektivitu a flexibilitu vysokorychlostní sítě.

  • GC752X: 48 gigabitových ethernetových portů, 2x SFP gigabitové ethernetové porty, 2x SFP+ desetigigabitové fiber porty, 2x tiché větráky.
  • GC752XP: 48 gigabitových ethernetových portů PoE+, 2x SFP gigabitové ethernetové porty, 2x SFP+ desetigigabitové fiber porty, 505 W power budget PoE, 3x tiché větráky.

Oba přepínače jsou vybaveny širokou řadou pokročilých L2+/L3 funkcí, jako jsou např. VLAN, LAG, QoS, ACL, podpora IPv6, statické routování IPv4 a IPv6, IGMP snooping, multicast, STP/RSTP/MSTP, rate limiting, pokročilá kontrola každého z portů PoE či rozvrh PoE. Kvalitní zabezpečení sítě zajišťují bezpečnostní funkce v podobě dynamického přiřazování VLAN, vyhrazení VLAN pro hosty, TACACS+, seznamu prověřených MAC adres či IPv4 a IPv6 ACL.

Insight 5.0 s novými funkcemi

Přepínače GC752X a GC752XP jsou prvními přístroji se dvěma SFP a SFP+ desetigigabitovými porty, které podporují systém NETGEAR Insight. Tato unikátní utilita umožňuje prostřednictvím mobilní aplikace či webového cloudového portálu nakonfigurovat více firemních zařízení současně a ty pak následně monitorovat a spravovat odkudkoli v dosahu internetového připojení, v nepřetržitém režimu 24/7.

NETGEAR Insight v nejnovějším vydání 5.0 nabízí oproti předchozí verzi tato zásadní vylepšení:

  • Časový rozvrh aktualizace firmwaru umožňuje vytvořit plán automatických aktualizací firmware podle časových preferencí uživatele.

 

  • Dvoufázové ověření identity uživatele při přihlášení se do systému prostřednictvím SMS či notifikací zasílaných na mobilní zařízení.
  • Vylepšená podpora nabízí snazší přístup ke znalostní databázi, instruktážním videím i kontaktům technické podpory prostřednictvím mobilní aplikace NETGEAR Insight.

 

Cena a dostupnost

Přepínače GC752X a GC752XP jsou v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučené koncové ceny 12 870 korun s DPH (model GC752X) a 23 250 korun s DPH (model GC752XP).

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR (NASDAQGM: NTGR) navrhuje inovativní, značková technologická řešení, která svým vysokým výkonem, spolehlivostí a snadnou použitelností odpovídají na specifické síťové, úložné a bezpečnostní potřeby malých či středně velkých firem a domácích uživatelů. Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům propojit jejich multimediální zařízení a internet – sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Pro podniky poskytuje společnost NETGEAR síťové prvky, úložiště a bezpečnostní řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitosti, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury. NETGEAR zároveň podporuje poskytovatele špičkových služeb v jejich oblasti podnikání. Produkty NETGEAR jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na všechny produkty ProSafe poskytuje NETGEAR doživotní záruku. Řešení NETGEAR se prodávají na více než 45 000 obchodních místech po celém světě a prostřednictvím více než 39 000 prodejců s přidanou hodnotou. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a má pobočky v 25 zemích. NETGEAR je partner programu ENERGY STAR®. Další informace jsou k dispozici na webových stránkách http://www.netgearcz.cz. Sledujte společnost NETGEAR na twitter.com/NETGEAR, http://www.linkedin.com/company/netgear a www.facebook.com/NETGEARCZASK.

Reklamy