Bratři Berbrovi otevírají svůj druhý OK POINT ve Frýdku-Místku

Praha, 24. srpna 2018 – Franšízanti Aleš a Marek Berbrovi se stali v Broker Consulting druhými v pořadí, kteří budou provozovat více než jeden OK POINT, obchodního místo, kde lze pohodlně, rychle a bezpečně vyřešit bankovní, finanční a realitní služby zároveň. OK POINT s pořadovým číslem 41 se nachází v obchodním centru Frýda ve Frýdku-Místku a stejně jako všechny ostatní je vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladomatem s provozem od 7.00 do 20.00 v pondělí až sobotu a v neděli od 8.00 do 20.00.

„Náš koncept je postavený tak, že těm nejúspěšnějším franšízantům umožníme provozovat několik OK POINTů v určité lokalitě. Na severní Moravě jsou to právě bratři-dvojčata Aleš a Marek Berberovi, kteří již v minulosti provozovali síť franšíz jednoho telefonního operátora. A protože jsou zkušení obchodníci, věřím, že u dvou nezůstanou a brzy navážou na franšízantku Jitku Přibylovou, která provozuje tři OK POINTy v Praze,“ komentuje Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT Broker Consulting.

OK POINT Obchodní centrum Frýda

OK POINT ve Frýdku-Místku se nachází naproti Equabank ve zmíněném Obchodním centru Frýda v ulici Na Příkopě 3727 na pravém břehu řeky Ostravice, na pomyslné hranici mezi Frýdkem a Místkem, vedle nové moderní haly Polárka. Má ideální pozici a je snadno přístupné autem, samozřejmostí je velkokapacitní parkoviště u obchodního centra, a díky nedalekému vlakovému a autobusovému nádraží také veřejnou dopravou. Výborně je dostupné i pro pěší z obou břehů řeky Ostravice. Z historického centra je to pěšky zhruba 800 metrů.

„Když jsme před rokem a půl otevírali náš první OK POINT v Třinci, měli jsme vidinu, že bychom nechtěli zůstat jen u jednoho. Vše ale záviselo na tom, jak rychle zvládneme být v černých číslech. A protože OK POINT je svým konceptem a rozsahem služeb určený opravdu pro všechny generace a kvalita servisu je na vysoké úrovni, velmi rychle si získal mezi Třineckými oblibu. Věřím, že podobný úspěch bude mít i frýdecko-místecký OK POINT,“ doufá franšízant Aleš Berbr.

adresa: Na Příkopě 3727, Frýdek-Místek, 738 01

otevírací doba: PO až PÁ – 9.00 až 18.00

bankomat / vkladomat: Po až SO od 7.00 do 20.00, NE od 8.00 do 20.00

OK POINTy jako fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Franšízová pobočka OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném a nepřehledném množství nabízených služeb. Propojujeme zde finanční plánování, nízkonákladové bankovnictví, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Díky lidskému přístupu ke klientům, diskuzi nad jejich přáními a plány a šíří poskytovaných služeb se OK POINTy staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemskám trhu. Výhodou je také vstupní investice v maximální výši 1,5 milionů korun, která je mnohonásobně nižší než u populárních franšíz z oblasti gastronomie. Svou roli hraje i prestiž finančního odvětví, která oslovuje zejména stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací hledající druhou kariéru. Příležitost pro otevření OK POINTu z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Havířov, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň a Vsetín.

Více o OK POINTech na www.okpointy.cz.

O společnosti Broker Consulting

Broker Consulting je jednou z největších poradenských společností na českém a slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 získala důvěru více než 600 000 klientů. Poskytuje také služby přes 4 000 firmám. Služby společnosti Broker Consulting poskytuje přibližně 1 500 finančních konzultantů ve více než 100 klientských centrech a kancelářích. Společnost přinesla na český a slovenský trh řadu inovací. Jednalo se například o investice do otevřených podílových fondů se zamykáním zisků nebo unikátní produkty  životního dopojištění, které umožňují pojistit smrt a invaliditu za zlomek obvyklých cen. Broker Consulting rovněž ve spolupráci s mBank vytváří síť franšízových poboček pod názvem OK POINT, kterých je aktuálně otevřeno 41. Více na www.bcas.cz a na www.okpointy.cz. Navštivte také náš Facebook a LinkedIN Broker Consulting a Facebook a LinkedIn OK POINTů.

O mBank

mBank je inovátorem v oblasti internetového a mobilního bankovnictví v České republice a během deseti let se pro její služby rozhodlo již více než 650 000 klientů. V roce 2017 mBank získala 7 ocenění v soutěži Zlatá koruna, přičemž si odnesla také vítězství pro mKonto a mKonto Business v obou hlavních kategoriích, v Ceně veřejnosti a v Ceně podnikatelů. V roce 2018 získala její mHypotéka Light 1, místo mezi úvěry na bydlení a její mKonto získalo stříbro mezi osobními účty v soutěži Finparáda – Finanční produkt roku. Mezi produkty mBank patří kromě osobních a spořicích účtů také kreditní karty, spotřebitelské půjčky a hypoteční úvěry. V České republice působí mBank jako organizační složka mBank S.A., která je členem skupiny Commerzbank. Více na www.mbank.cz.

Reklamy