Lenovo představilo novou generaci tabletů

Praha, 28. srpna 2018 – Společnost Lenovo představila nejnovější generaci tabletů určených pro užívání
a sdílení v prostředí domova. V sérii lze nalézt Lenovo Tab E10 a prémiové tablety Lenovo Tab M10 a Lenovo Tab P10. Ke stávajícím Lenovo tabletům s operačním systémem Android tak přibude nová řada s odolnou konstrukcí, štíhlým a lehkým tělem, vhodná pro zábavu i vzájemné sdílení v rámci domácnosti.

Lenovo_Tab_P10_in_Sparkling_White_low.png

Téměř každá rodina vlastní a sdílí jedno či více chytrých zařízení. Online nakupování, sledování oblíbených seriálů a sdílení souborů se stalo neoddělitelnou součástí života. Svou roli zde hrají i tablety, které jsou pohodlnější než smartphony a přenosnější než počítače, takže si je v klidu můžete vzít do postele nebo jimi zabavit děti na výletě. Rozhodnout se ale, které zařízení je to pravé nejen pro jednoho, ale pro čtyři i více členů rodiny, bývá obtížné a často na úkor mobility či dostupnosti. Lenovo proto nabízí novou sadu tabletů, která se přizpůsobí moderní rodině a nabídne hned několik výhod všem členům domácnosti:

  1. Cenová dostupnost s řadou možností, které vyhovují rozpočtu domácnosti.
  2. Sdílení obsahu s volitelnými profily, kterou jsou připravené i pro děti.
  3. Vhodná investice peněz z dlouhodobého hlediska.

Lenovo Tab E10: univerzální tablet pro jakýkoliv rozpočet

Nový tablet série E je flexibilním zařízením určeným pro domácnosti, které požadují kvalitu
a dostupnost zároveň. Lenovo Tab E10 přináší kvalitní audio-vizuální zážitek v tenkém a výkonném těle. Tablet má zabudované dva reproduktory s Dolby Atmos a 10palcový HD displej spolu s rychlým procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 210. Nechybí ani zadní 5MP fotoaparát s automatickým ostřením a přední 2MP kamera s pevným ostřením.

Lenovo Tab M10: rodinný tablet pro všechny generace

Pro vytíženou domácnost, která využívá chytrá zařízení nonstop doma i na cestách a požaduje optimální zážitek ze zábavy i sdílení, je tu Lenovo Tab M10. Jedná se o lehký a všestranný tablet s výkonným osmi jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 1.8GHz a 10,1palcovým Full HD displejem s podporou Dolby Atmos.

Lenovo Tab M10 ve své tenké konstrukci ukrývá řadu multimediálních funkcí, včetně dvou předních reproduktorů. Rodiny s dětmi pak ocení volitelný dětský balíček, který zaručí vždy relevantní
a aktuální obsah pro děti.

Lenovo Tab P10: tablet přesně na míru

Domácnosti, které tablety využívají velmi často a potrpí si na kvalitní multimediální funkce, se mohou rozhodnout pro prémiový Lenovo Tab P10. Vlajková loď Lenovo tabletů přichází v elegantním skleněném provedení
s celokovovým rámováním, úzkými okraji a možností výběru designu Aurora Black nebo Sparkling White. Navíc tablet při tloušťce 7 mm nepřesahuje váhu 440 g, tudíž se jedná o velmi kompaktní a lehké zařízení.

Vedle propracovaného designu jsou to také zábavné funkce, ve kterých tablet vyniká. Lenovo Tab P10 disponuje čtyřmi reproduktory podpořenými Dolby Atmos a zadní 8MP kamerou s automatickým ostřením a přední 5MP kamerou s pevným ostřením. Do tabletu se uživatel snadno přihlásí rychlým snímačem otisku prstu, který má vestavěnou funkci pro více uživatelů. Stačí vytvořit profil člena a jednoduše se přihlásit do personalizovaného obsahu, který zahrnuje tapety pozadí, nastavení, aplikace, hry i osobní soubory, které jsou od ostatních uživatelů odděleny.

Ať už hledáte kompaktnost, možnost sdílení nebo pohodlí a zábavu pro děti, Lenovo má řešení
pro všechny napříč generacemi i pro domácnosti s omezeným rozpočtem.

Produkty budou v České republice dostupné v průběhu následujících několika měsíců. Lenovo Tab P10 bude dostupný v průběhu října, Lenovo Tab M10 pak na přelomu října a listopadu. Lenovo Tab E10 si budou moci zákazníci koupit v prvních měsících nového roku. Ceny pro český trh zatím nebyly stanoveny.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Nabídku serverů společnosti Lenovo přinášejí stránky www.thinkserver.cz.

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD a člen globálního žebříčku Fortune 500, je lídr v poskytování inovativních řešení pro datová centra a spotřebitelských a komerčních technologií. Portfolio vysoce kvalitních
a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, síťová řešení a software (včetně řešení ThinkSystem and ThinkAgile), chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

Reklamy