Přenosné projektory Panasonic usnadňují nastavení

Společnost Panasonic představila nové řady lehkých přenosných projektorů s vysokým jasem, které jsou navržené pro použití v kancelářích a učebnách.

Projektor PT-VW360 s technologií 3LCD může nabídnout jas až 4 000 lumenů s rozlišením WXGA a výjimečnou kombinaci kvality obrazu, praktických funkcí, tichého provozu (28 dB) a dlouhodobé spolehlivosti.

Řada PT-VW360 je řadou nejlehčích projektorů s nejvyšším jasem ve své třídě, nabízí vysoký kontrast obrazu na obrazovkách až do 300 palců a díky mechanismu clony zvyšuje kontrast až na 20 000:1, což umožňuje věrnou reprodukci textu i grafiky.

Model PT-VW360 výrazně pomůže se zaostřováním, ustavováním obrazovky a kompenzací barvy stěny, takže instalace projektoru a jeho seřizování už pro uživatele ani nemůže být jednodušší. Flexibilní objektiv se zvětšením 1,6x, zakřivená obrazovka a korekce lichoběžníkového zkreslení jsou jenom některé z funkcí, které zjednoduší nevystředěnou projekci i při velkém rozsahu projekčních vzdáleností.

„Funkce sledování za denního světla snímá úroveň okolního osvětlení a optimalizuje jas výstupu, aby byla zajištěna vysoká kvalita obrazu,“ vysvětluje Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer společnosti Panasonic. „Nicméně je to právě jeho hmotnost 3,3 kg, která se zalíbí vyučujícím a pracovníkům v kancelářích, kteří musí projektory přenášet z místnosti do místnosti.“

Plug-and-play konektivita umožňuje přístup ke dvěma vstupům HDMI®, vstupu USB z počítače a funkci prohlížeče paměti, díky které je možné promítat obsah z paměťové jednotky USB. Přidání volitelného bezdrátového modulu ET-WML100 pak umožňuje i promítání přes síť Wi-Fi.

„Robustní konstrukce, nízká údržba a vysoký jas – to všechno jsou parametry, jimiž řada PT-VW360 vyniká jak v oblasti nákladů, tak výkonu, a zároveň nabízí svým uživatelům flexibilitu promítat kdekoli,“ poznamenává Hartmut Kulessa.

Pro další informace o řešeních pro vizuální systémy značky Panasonic navštivte web https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch.

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

  • Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.
  • Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení.
  • Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků a odolných podnikových tabletů (VDC Research, březen 2018).
  • Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné.
  • Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.
  • Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

About Panasonic

Panasonic Corporation is a worldwide leader in the development of diverse electronics technologies and solutions for customers in the consumer electronics, housing, automotive, and B2B businesses. Celebrating its 100th anniversary in 2018, the company has expanded globally and now operates 591 subsidiaries and 88 associated companies worldwide, recording consolidated net sales of Euro 61.4 billion for the year ended March 31, 2018. Committed to pursuing new value through innovation across divisional lines, the company uses its technologies to create a better life and a better world for its customers. To learn more about Panasonic: http://www.panasonic.com/global