Kuki rozšiřuje filmotéku a prodlužuje timeshift

30-. srpna 2018, Praha – Milovníci filmů, kteří jsou uživateli české IP televize Kuki, mají od září větší možnosti výběru. Databáze filmů v půjčovně Kino v Kuki se stále rozšiřuje. Nově si diváci mohou pustit v pohodlí domova a HD kvalitě dalších 250 filmů. Nejen filmové večery zpříjemní zákazníkům komedie Bláznivá pětka nebo třeba cestovatelská road movie Trabantem z Austrálie do Asie.

V půjčovně filmů Kino v Kuki si zákazníci mohou zaplatit jakýkoliv snímek na 48 hodin, během kterých ho mohou zhlédnout kdykoliv nebo i několikrát. Přístup ke všem oblíbeným filmům najednou si diváci mohou předplatit také díky oblíbeným balíčkům Navíc kino a Navíc kino plus.

Televizní služba Kuki vedle rozšířené knihovny filmů nabízí i řadu chytrých funkcí a pamatuje si vše, co se v televizi událo v posledních 168 hodinách. „Víme, že chytré funkce a jednoduché ovládání jsou pro diváky klíčové, proto jsme u nového kanálu Prima KRIMI HD prodloužili timeshift z původních 48 hodin na 168. Diváci tak mají více času na sledování své oblíbené kriminálky nebo zábavního pořadu,“ říká za Kuki Vladimír Tovarňák.

Pro velký srpnový úspěch bude i v září na promopozici zachována stanice NASA TV UHD, která přináší zcela výjimečné záběry z vesmíru na Zemi nebo také snímky z amerického vesmírného programu, včetně startů a života na palubě Mezinárodní kosmické stanice. Video kanál, dosud vysílaný do Evropy pouze prostřednictvím družice Hotbird, nabízí křišťálově čistý obraz díky nejnovější technologii s ultra vysokým rozlišením 4K.

Kuki

Internetová televize Kuki byla spuštěna v roce 2014 a je společným projektem firem SMART Comp a.s., která působí na trhu pod značkou netbox a firmy Planet A a.s., která působí pod značkou AIM. V nabídce má přes 130 televizních kanálů s možnostmi zpětného přehrávání a dalšími chytrými funkcemi. Službu využívá více než 80 tisíc zákazníků a dalších 150 partnerských operátorů po celé republice. Kuki je součástí každé chytré televize Samsung s operačním systémem TIZEN a je k dispozici jako aplikace pro zařízení se systémem Android TV (např. televize Sony, Panasonic nebo herní konzole Nvidia Shield). Ceny za službu Kuki se pohybují od 100 Kč do 400 Kč měsíčně.