Rubikon PR zastupuje sdílené kanceláře Locco

Online platforma Locco, která nevyužité prostory v kavárnách mění na flexibilní kanceláře, si pro komunikaci s médii vybrala Rubikon PR. Ta bude mít za úkol v médiích zvyšovat o projektu povědomí a informovat o jeho výhodách pro moderní společnost a život ve městě.

2018-09-05 15_26_05-Locco.png

“Locco čeká tento rok hodně zajímavých nových věcí. Ověřili jsme si, že řešíme reálnou potřebu, chceme projekt dál rozšiřovat a pomoci Česku i okolním zemím zlepšit způsob, jímž lidé pracují. Rubikon má hodně zkušeností se startupy, takže věříme, že naše spolupráce přinese skvělé výsledky,” řekl Marián Škvarek, zakladatel Locco.

“Vážíme si toho, že perspektivní projekty jako Locco si pro své PR vybírají právě nás. Baví nás pro ně pracovat a v případě Locca se tak podílet třeba i na změně způsobu, jakým současná společnost pracuje a nakládá s nevyužitými prostory,” komentuje začátek spolupráce Šimon Rákosník, managing partner Rubikonu PR.

Projekt Locco je inspirovaný pop-up sdílenými kancelářemi ze Sillicon Valley. Stojí za ním programátor a podnikatel Marian Škvarek a Mirek Šebesta, majitel kavárny Friends Coffee House v Palackého ulici v Praze, kde první sdílená kancelář Locco vznikla.

O Locco

Locco je mladá společnost, která nevyužívané prostory ve výhodných lokacích přetváří na kancelářské prostory a následně je pronajímá přes mobilní aplikaci (Android i iOS). Klidné kavárny i nevyužité prostory v kancelářských budovách v centru měst se tak mohou stát sdílenou kanceláří Locco, a zvýšit tak své příjmy. Cena za nájem se odvíjí od počtu minut, které v kanceláři uživatel stráví. V aplikaci se dají také zarezervovat konferenční a zasedací místnosti.

Locco vychází z trendu pop-up kanceláří v Sillicon Valley a vychází vstříc digitálním nomádům, freelancerům a podnikatelům v pohybu, kteří nepotřebují stálou kancelář, ale síť klidných míst se vším potřebným k práci.

Kromě vyšší pracovní produktivity Locco prospívá i městům a životnímu prostředí, protože díky recyklaci již existujících prostor odpadá nutnost stavět nové kancelářské budovy.

První Locco vzniklo ve Friends Coffee House v Praze, následovalo Brno a v současnosti se připravuje otevření další pobočky v Bratislavě.

www.loccospace.com

Reklamy