Cisco bylo jmenováno lídrem v oblasti týmové spolupráce ve třech analýzách Gartner Magic Quadrant

Praha, 11. září 2018 – Analytická společnost Gartner jmenovala Cisco lídrem ve třech analýzách Gartner Magic Quandrant, které se zaměřovaly na srovnání výrobců technologií pro oblast týmové spolupráce. Společnost Cisco si svoji vedoucí pozici udržuje již dlouhodobě.

Společnost Cisco získala ocenění lídra v těchto reportech:

„Věřím, že pro většinu společností je byť jen jedno jmenování lídrem v Gartner Magic Quadrant velkým úspěchem. O to víc si vážíme, že tato analytická společnost vnímá naše komplexní zaměření dlouhodobě. Z porovnání s předchozími ročníky analýz totiž vyplývá, že si stále udržujeme náskok před konkurencí a udáváme směr, kterým se celé odvětví ubírá. Díky tomu můžeme nabídnout našim zákazníkům opravdu ucelené portfolio produktů pro týmovou spolupráci, které spojuje virtuální meetingy, zprávy, sdílení souborů, whiteboard a videohovory,“ říká Ivan Sýkora, produktový specialista společnosti Cisco.  

Řešení pro týmovou spolupráci od společnosti Cisco využívá v současnosti více než 95 % společností ze žebříčku Fortune 500 a v její komunikační platformě Cisco Webex proběhne každý měsíc 6 miliard minut meetingů. Přesto společnost Cisco pokračuje v inovacích, což potvrzuje nedávno uzavřená spolupráce se společností Google Cloud, která pomůže i nadále zlepšovat nabídku služeb díky kombinaci umělé inteligence Google a globálnímu pokrytí softwarem společnosti Cisco.

O Cisco Systems

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým technologickým lídrem, který již od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Naši zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a již dnes využívat digitální příležitosti zítřka. Další informace naleznete na newsroom.cisco.com nebo nás sledujte na Twitteru na @Cisco.

Reklamy