Huawei nova 3 k dostání i v atraktivní barvě Airy Blue

Milovníci výrazných barev si od pondělí mohou pořídit model Huawei nova 3 v unikátním provedení Airy Blue. Tato výrazná barva zaujme především mladé uživatele, kteří mají rádi design a extravaganci. Mezi ně se řadí i zpěvák a producent Mikolas Josef. Živá světle modrá barva ho doslova učarovala.

O dokonalé fotografie se, stejně jako u ostatních provedení, postará 24Mpx duální fotoaparát s umělou inteligencí jak na přední, tak na zadní straně. Telefon následně sám rozpozná fotografovanou scénu a nastaví parametry tak, aby byl výsledný snímek jako od profesionála.

Zaoblený industriální design dělá z telefonu Huawei nova 3 úžasně ergonomický přístroj.  Z obou stran smartphonu je totiž zakřivené 3D sklo, díky kterému padne parádně do ruky. Skleněná záda pak zajistí potřebnou eleganci a pozornost ostatních při telefonování.

Model nova 3 disponuje úctyhodnou pamětí 4 + 128 GB, kterou je možné rozšířit micro SD kartou o další 256 GB paměti. S vysokou operační pamětí 4 GB je možné jednoduše spustit i náročné aplikace.

Reklamy