O2 výrazně zrychluje pevný internet pro 1,5 milionu domácností

Celkem 1,5 milionu domácností může od dneška získat výrazně rychlejší DSL internet od O2. Zhruba 900 tisíc z nich může místo tarifu Internet OPTIMAL HD (20 Mb/s) získat výkonnější Internet AKTIV HD s rychlostí až 50 Mb/s a 600 tisíc dalších domácností může nyní nově využít tarif Internet Premium HD s rychlostí až 100 Mb/s.

Zákazníci, kteří pro svou práci i volný čas potřebují přijímat i odesílat větší toky dat, si už nyní mohou ověřit novou vyšší rychlost na své adrese zde.

Podstatně rychlejší internet na doma nezvýší nijak výrazně cenu za připojení. „Internet AKTIV HD s rychlostí až 50 Mb/s lze pořídit už od 449 korun měsíčně. To je o pouhých 50 korun více než nižší tarif OPTIMAL HD s rychlostí 20Mb/s,“ vysvětluje Martin Čejka, ředitel pro fixní služby společnosti O2.

Internet PREMIUM HD pak mohou mít zákazníci už od 549 korun měsíčně. „Tímto krokem vycházíme vstříc našim zákazníkům, napříč celou Českou republikou, kteří chtějí mít doma spolehlivé a rychlé připojení za rozumnou cenu,“ dodává Čejka.

Tarif Rychlost Cena Cena pro zákazníky O2
Internet OPTIMAL HD až 20 Mb/s 499 Kč 399 Kč
Internet AKTIV HD až 50 Mb/s 549 Kč 449 Kč
Internet PREMIUM HD až 100 Mb/s 649 Kč 549 Kč
Internet ULTRA HD až 250 Mb/s 749 Kč 649 Kč

Výše uvedené tarify si mohou zájemci naplno užít také v kombinaci se srdcem chytré domácnosti O2 Smart Boxem. Nejvýkonnější modem na trhu letos oslavil své první narozeniny. U zařízení, které O2 vyvinulo zcela ve vlastní režii, si zákazníci nejvíce chválí funkce chytré domácnosti, kvalitu pokrytí Wi-Fi sítě, ale i jeho moderní design. Více informací o O2 Smart Boxu je k dispozici zde. Přehled všech nabízených tarifů pevného internetu je zde.

 

Reklamy