Parliamo získalo klienta v Číně – LTL Mandarin School rozjíždí marketing v ČR

(Praha, Peking – 1. 10. 2018) – Poptávka po lidech hovořících čínsky na světovém trhu práce neustále roste. Česká republika není výjimkou a kurzy čínštiny tak nabízí už celá řada škol i soukromých lektorů. O české studenty se nyní bude ucházet také čínská jazyková škola LTL Mandarin School, jež sídlí v Pekingu a provozuje ještě další tři další jazykové školy – v Šanghaji, Čcheng-te a na Tchaj-wanu. Strategického partnera pro Českou republiku našla v agentuře Parliamo.

Kromě pobytových jazykových kurzů nabízí LTL Mandarin School také stáže v čínských firmách, letní kempy pro děti a teenagery či studium na čínských středních školách. Její strategií je marketing šitý na míru vždy konkrétní zemi. „V první fázi vytvoříme české webové stránky, následovat budou online kampaně, přičemž hlavní důraz klademe vždy na kvalitní content a efektivní zacílení,“ říká Max Hobbs, marketingový manažer LTL Mandarin School.

Studenti do LTL School přijíždějí z celého světa, většinu ale tvoří evropští zájemci o studium čínštiny, stále roste poptávka i z Ruska a 15 % je ze Spojených států. LTL patří k nejrychleji rostoucím čínským jazykovkám. Jenom za poslední kalendářní rok zaznamenala nárůst 48 %. „Čeští studenti se zde prozatím objevují pouze sporadicky, my u nás však vidíme potenciál poměrně značný. Vzhledem k tomu, že tato škola má evropské majitele, skvěle mixuje naše standardy a čínskou kulturu. Takže i ti, kteří si v jazyce či čínském prostředí nejsou jistí, tu najdou skvělé zázemí a servis od evropských zaměstnanců. A to je její obrovská konkurenční výhoda,“ říká spolumajitelka agentury Parliamo Lenka Vrátná, jež v Číně vedla akviziční jednání.  Cílem agentury je následně rozšířit marketing LTL i na slovenský trh.

Více o LTL Mandarin School se dozvíte zde: https://ltl-school.com/

www.parliamo.cz