Nejaktuálnější komentované výsledky voleb sledujte živě na iDNES.cz v sobotu 6. října od 13.50 hod.

Zpravodajský portál iDNES.cz připravil na tuto sobotu živé volební studio, které přinese více než pět hodin zpravodajství k aktuálním výsledkům letošních komunálních i prvního kola senátních voleb. Čtenáři a diváci se mohou těšit na kontinuální proud zpráv, přímé vstupy z volebních štábů, průběžné výsledky, analýzy, reakce i rozhovory se zajímavými hosty. Přímý přenos začíná na iDNES.cz ve 13.50 hodin.

Studio VOLBY 2018 nabídne výsledky v moderní přehledné grafice napojené na Český statistický úřad. Diváci tak uvidí sčítání hlasů ze všech krajů v reálném čase,“ říká šéfredaktorka zpravodajského portálu iDNES.cz Naděžda Petrová.

Mezi hosty volebního studia iDNES.cz budou politologové Jakub Charvát a Jan Kubáček, reportéři a komentátoři deníku Mladá fronta DNES Petr Kolář, Miroslav Korecký a Ondřej Leinert.

Úroveň volebních kampaní i plakátů okomentuje marketingový expert Filip Rožánek a výsledky voleb zhodnotí také nestoři českých politických stran Jiří Dolejš (KSČM), Michal Hašek (ČSSD) či Jan Kasal (KDU-ČSL).

Volebním studiem provedou šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl a moderátor iDNES.tv Vladimír Vokál. Grafy a čísla představí moderátorka Karla Mráčková.

Už dnes najdou čtenáři vše podstatné k letošním komunálním i senátním volbám na speciální stránce Volby 2018 na iDNES.cz.


O MEDIÁLNÍ SKUPINĚ MAFRA

Multimediální skupina MAFRA patří k nejsilnějším mediálním společnostem v České republice. Je zastoupena všemi mediatypy – printem, on-linem, TV a rozhlasem. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny. Kategorii bezplatných tištěných titulů zastupuje deník METRO a regionální týdeník 5plus2. Zástupcem v časopiseckém segmentu je zpravodajsko-společenský týdeník TÉMA, který se s nejvyšším prodaným nákladem řadí mezi nejčtenější tituly ve své kategorii. Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz, videoportál iDNES.tv, zpravodajský server Lidovky.cz a eMimino.cz, největší komunitní web pro maminky. Rodina iDNES.cz zahrnuje také komunitní weby s různým zaměřením: největší internetové fotoalbum Rajče.net, magazín o běhání RunGo.cz ad. Do skupiny dále patří zábavný videoportál iDNES KINO, hudební stanice Óčko a Rádio Impuls (součástí mediální divize Agrofert), virtuální operátor MOBIL.CZ (společný projekt operátora T-Mobile a mediální skupiny MAFRA), největší a nejstarší cashback portál VratnéPeníze.cz, mobilní aplikace Portmonka a IDOS.cz, vyhledávač jízdních řádů ve veřejné dopravě. Digitál je ve skupině MAFRA zastoupen společností ACOMWARE, konzultační společností pro digitální marketing. MAFRA také drží obchodní podíl ve skupině TICKETPORTAL, největší ticketingové společnosti v Česku a na Slovensku. Počátkem roku 2018 se skupina stala novým mediazastupitelem největšího českého webu o osobních financích Peníze.cz. Na Slovensku je portfolio skupiny zastoupeno vydavatelstvím MAFRA Slovakia, které vydává například Hospodárske noviny, magazíny Evita a TÉMA a je provozovatelem webového portálu HNonline.sk a dalších titulů. Nedílnou součástí mediální skupiny MAFRA jsou také tiskárny MAFRAPRINT, které zajišťují nejen coldsetový tisk všech titulů MAFRA, ale i velkonákladový tisk pro obchodní partnery.