Zyxel pomáhá zaneprázdněným organizacím k vyšší efektivitě a růstu

Praha, 4. října 2018 – Držet krok s technologickými inovacemi není vždy snadné. Své o tom ví zejména malé a střední firmy s omezenými zdroji a napjatými rozpočty. Firmy s méně než 250 zaměstnanci nicméně tvoří 99 % všech společností, a proto je vzhledem k jejich významu nezbytné, aby mohly pokračovat v růstu a inovacích. Společnost Zyxel s ohledem na tuto situaci připravila novou mobilní aplikaci pro svou platformu Nebula, díky které firmy dokážou rychle reagovat na měnící se požadavky na sítě. Ke zvýšení efektivity přispějí také dva revoluční hybridní přepínače, které firmám umožňují jednoduše nastavit správu po webu nebo bezplatnou správu po cloudu.

Díky aplikaci Nebula můžete sítě spravovat přímo ze svého mobilního zařízení.

Platformu Nebula umožňující správu sítí kdykoliv a odkudkoliv jsme spustili v roce 2016. Nebula si od té doby získala pozitivní odezvu mezi našimi resellery i poskytovateli řízených služeb. Podle jejich sdělení náš flexibilní přístup podstatně zlepšil způsob, jakým nasazují a řídí své sítě,“ poznamenává Martin Bratičák, Head of Channel CEE.  „Jsme hrdi na to, že ve spolupráci s našimi klienty vytváříme skutečně praktická řešení. Nové modely značky Zyxel přinášejí další zlepšení vycházející ze zpětné vazby od uživatelů a naše úplně nová aplikace umožňuje rozšířenou správu WiFi sítí přímo z mobilních zařízení.“

Kontrola nad sítí přímo ve vaší dlani
Aplikace Nebula se už při prvním uvedení setkala s kladnými recenzemi uživatelů, kteří chválili zejména její snadné používání a úsporu času díky QR kódům pro rychlé přidání velkého počtu zařízení do sítě.

V nové verzi aplikace přichází s ještě širší funkcionalitou, čímž usnadňuje celý proces instalace a správy WiFi sítí. Aplikace pro systémy iOS i Android nabízí komplexní paletu konfiguračních nastavení a také rychlý přístup k informacím v reálném čase a k nástrojům pro řešení problémů. Vylepšeno bylo také řídicí centrum Nebula Control Center, které funguje v prohlížeči a nyní zahrnuje více než 20 nových funkcí, jako např.:

  • Mesh WiFi: k rozšíření pokrytí sítí jsou používány stávající přístupové body.
  • Provozní protokoly: personalizované protokoly poskytují informace o provozu brány.
  • Topologie VPN: rychlá vizualizace pomocí topologie virtuální privátní sítě.

Portfolio produktů kompatibilních s platformou Nebula již dnes zahrnuje 25 zařízení a v roce 2019 se rozroste o další novinky.

Další krok v evoluci přepínačů
Společnost Zyxel dnes také představila dva nové přepínače řady GS1920v2 navazující na velmi úspěšnou řadu GS1920, díky které se značka Zyxel stala leaderem tohoto segmentu. Na pulty obchodů brzy dorazí také řada XGS1930, která rozšiřuje úspěšné portfolio chytrých řízených přepínačů s 10G uplinkem.

Vedle nových funkcí řada GS1920v2 přináší také nový osmiportový bezventilátorový PoE model, který v sobě skloubí všestrannost, cenovou dostupnost a schopnost napájení přes Ethernet.

Vylepšení se dočkal také design přepínačů. Ty nově zahrnují tlačítko pro rychlou obnovu, atraktivní čelní panel v imitaci karbonu a upravené rozměry větších modelů, jejichž hloubka tak umožňuje instalaci i do racků s nedostatečným místem.

Přepínače GS1920v2 a XGS1930 nyní navíc patří do rodiny NebulaFlex, takže mohou být nastaveny a spravovány pomocí prohlížeče nebo několika kliknutími centrálně pomocí bezlicenčního řešení Nebula od společnosti Zyxel.

Zákazníci chytré řízené přepínače preferují kvůli jejich cenové dostupnosti a snadnému provozu,“ dodává Martin Bratičák. „Díky kompatibilitě s řešením NebulaFlex naše chytré řízené přepínače navíc uživatelům poskytují ještě lepší službu než doposud.“

Platforma NebulaFlex umožňuje fungování dvou nových řad přepínačů v chytrém řízeném (samostatném) režimu nebo v režimu centrální správy pomocí bezlicenčního cloudového řešení Nebula. „Podpora hybridního provozu je poskytována bezplatně a znamená výrazný pokrok v řízení a monitoringu přepínačů bez dodatečného hardwaru nebo drahého softwaru,“ poznamenává Crowley Wu.

O společnosti Zyxel Communications

Společnost Zyxel Communications připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

3 500 partnerů v ČR a SR

100 milionů zařízení propojujících svět

700 tisíc organizací, které fungují chytřeji díky produktům Zyxel

Působnost na 150 trzích celého světa

Zyxel, Your Networking Ally.

 

Reklamy