Cartoon Network je možné sledovat po celý říjen zdarma

Praha, 8. října 2018 – Cartoon Network, oblíbený dětský televizní kanál, který je od minulého roku dostupný v českém jazyce, připravil na celý říjen tzv. open window, tedy je volně dostupný všem malým i velkým divákům. Bezplatně ho nabízí většina českých provozovatelů.

Děti se díky tomuto kanálu mohou těšit na oblíbené seriály Ben10 a Mezi námi medvědy, nebo na nejnovější třicetidílný seriál Craig od potoka, který se na obrazovkách objeví na konci měsíce. Cartoon Network pravidelně uvádí nové epizody oblíbených pořadů, ale i zcela nové seriály – naposledy Jablko a Cibule, brzy již zmiňovaný Craig od potoka.

A na co se mohou dětští diváci těšit během října?

Seriál Mezi námi medvědy přináší příhody tří chlupatých bratrů – Grizze, Pandy a Leďáka, kteří se snaží zapadnout do světa lidí. Nejstarší Grizz je velký srandista, Panda zase zbožňuje sociální sítě a nejmladší Leďák je povahově spíš plašan. A i když se může zdát, že jde o dost nesourodé trio, opak je pravdou. Jejich přátelství je pevné jako medvědí objetí. Nové díly bude možné sledovat od 8. října od 15:55.

Za zmínku stojí také nový seriál Craig od Potoka. Setkáme se v něm s trojicí přátel – Craigem, JP a Kelsey, kteří společně zažívají nejrůznější dobrodružství během svých výprav do příměstské divočiny nazývané „potok“. Díky dětské představivosti se toto místo mění v  džungli plnou stromových skrýší a dalších zábavných dětských obyvatel. Seriál bude uveden premiérou 15. října v 16:25.  

O pár dnů později, konkrétně 22. října, nabídne Cartoon Network nové epizody oblíbeného seriálu Ben10. Ben Tennyson je úplně obyčejný desetiletý chlapec. Co ho ale dělá výjimečným, jsou jeho náramkové hodinky Omnitrix. Díky nim se totiž dokáže přeměnit v 10 různých mimozemských příšerek pokaždé, když je třeba, aby bojoval proti ďábelským zločincům a zachránil svět. Sledujte Benova dobrodružství od pondělí do pátku ve 13:35.

Nalaďte si Cartoon Network a sledujte své oblíbené hrdiny v seriálech jako je například Gumballův úžasný svět, Čas na dobrodružství, Clarence, Mezi námi medvědy a mnoho dalších….

Cartoon Network je v říjnu zdarma dostupný u:  

 • Skylink (CZ/SK)                           
 • SWAN                                                                                                           
 • DIGI SLOVAKIA                                                                      
 • O2 Czech Republic                          
 • Sledovanitv (CZ/SK)          
 • NITRANET
 • UPC (CZ/SK)                                                              
 • Martico
 • T-Mobile CZ 

V základním balíčku Cartoon Network nabízí:

 • ANTIK TELEKOM
 • DIGI CZ          
 • Kabel Servis Praha
 • KMG Europe       

XXX

O Cartoon Network

Cartoon Network, spadající pod společnost Turner, se zaměřuje prostřednictvím svých zábavných
a dobrodružných seriálů především na chlapce, ale zároveň oslovuje i dívky. Program a jednotlivé seriály prezentují témata zábavy a humoru, přátelství, představivosti či akce a dobrodružství. Cartoon Network cílí na hochy a dívky ve věku 6 až 12 let, u nichž se snaží podpořit jejich vlastní osobnost prostřednictvím bohatého zábavního a globálně úspěšného televizního obsahu. Programová skladba zahrnuje oblíbené komediální animované seriály jako Gumballův úžasný svět, Čas na dobrodružství, Normálka, Clarence, Steven Universe
a Uncle Grandpa či akčně dobrodružné seriály jako Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!

Cartoon Network nabízí, od svého uvedení coby celoevropského televizního kanálu v roce 1993, lokalizovaný obsah napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou, kde je dostupný v 19 jazycích a ve více než 142 milionech domácností v 70 zemích. Cartoon Network příznivcům přináší obsah také prostřednictvím cenami ověnčené internetové stránky přístupné i z mobilních zařízení, řady her, videí, licencovaných hraček a dalšího zboží. Cartoon Network je značkou vlastněnou společností Turner, spadající pod WarnerMedia společnost.

Více informací: www.cartoonnetwork.cz nebo https://www.facebook.com/CartoonNetworkCesko/.