Když výkon potká design: MMD představuje nový monitor Philips 276E8VJSB

 

  • 4K Ultra HD technologie pro ostrý a jasný obraz
  • 10bitové zpracování barev pro maximálně realistický obraz

 

  • Tenký a moderní design

Praha, 18. října 2018 – Společnost MMD představuje zcela nový monitor Philips 276E8VJSB. Tento 27″ (68,6 cm) 4K UHD monitor je vybaven nejnovější zobrazovací technologií pro nádherný obraz, perfektní jas a zobrazovací čistotu z jakéhokoli úhlu. Jeho tenký a elegantní design a výbava z něj činí monitor vhodný jak pro profesionály, tak i pro domácí uživatele.

Super kvalita obrazu

Nový Philips 276E8VJSB nabízí uživatelům širokou paletu nejnovějších technologií, které zaručí perfektní obrazovou kvalitu, což z tohoto modelu dělá ideální řešení pro práci s fotografiemi, filmy a pro všechny profesionální aplikace, které vyžadují konzistentní podsvícení a věrnost barev. UltraClear 4K UHD (3840 x 2160 bodů) rozlišení poskytuje vynikající ostrost a IPS panel dodává nádherný obraz se širokými pozorovacími úhly 178°/178°. Tento 10bitový panel nabízí velkou hloubku pro 1,074 mld. barev a navíc díky 12bitovému vnitřnímu zpracování těchto barev i jemné přechody a ostré detaily.

Elegantní design

Philips 276E8VJSB je stejně elegantní, jako je výkonný. Díky svému tenoučkému rámečku je ideální pro více monitorové sestavy. A díky svému modernímu designu bude skvělým doplňkem každého interiéru.

Zaměřen na uživatele

Nový model 276E8VJSB je vybaven množstvím funkcí a možností, které mají uživatelům zpříjemnit jeho používání. Patří k nim MultiView pro snadnou práci s více zdroji signálu na jedné obrazovce, Flicker-Free technologie pro regulaci jasu a snížení únavy očí, LowBlue Mode pro snížení vyzařovaní modrého světla, ale třeba i nízká spotřeba energie a recyklované materiály, ze kterých je vyroben.

Monitor Philips 276E8VJSB bude na trhu k dispozici od poloviny listopadu za doporučenou koncovou cenu 7 589 Kč (299 euro).

Pro více informací o monitorech Philips navštivte: www.philips.com/monitors.

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená roku 2009 na základě licenční smlouvy mezi společnostmi Philips a TPV. Společnost MMD je 100% ve vlastnictví koncernu TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips na světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů
s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její hlavní sídlo je na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí také na Tchaj-wanu. www.mmd-p.com

 

Označeno tagem