ALEF se stal zlatým partnerem Flowmonu, který brání kybernetickým útokům

Česká společnost ALEF NULA ze skupiny ALEF Group, se stala zlatým partnerem společnosti Flowmon Networks a.s. Ta nabízí produkty, které zabraňují kybernetickým útokům a řeší síťové anomálie. ALEF Distribution má Flowmon má v nabídce od roku 2013. V České republice má společnost Flowmon Networks, a.s. jen dva zlaté partnery.

Její hlavní produkt, Flowmon Anomaly Detection System (ADS), se umí vypořádat s bezpečnostními hrozbami a provozními problémy v každé firemní síti. Řeší kybernetické útoky, síťové anomálie, chybné konfigurace či zneužívání dat. Sebejistota a detailní znalost dění v síti jsou při řešení těchto problémů klíčové. Flowmon ADS přináší síťovým a bezpečnostním administrátorům jako mocný nástroj.

ALEF NULA je převážně integrátor, pro naše zákazníky využíváme nejlepší dostupné produkty, abychom jim mimo jiné efektivně pomáhali chránit jejich data a sítě. Nabízíme jim i doplňující technologie, které rozšiřují Flowmon, například. F5, SCADAfence, LogManager, a další,,“říká Jan Tichý, Key Account Manager ALEF NULA.

Skupina ALEF Group, do které spadá společnost ALEF Distribution, ALEF NULA nebo nangu.TV, je jednou největších poskytovatelů komplexních řešení v oblasti datových center, cloudového řešení, cybersecurity, Collaboration, IoT nebo IPTV s působností ve Střední a východní Evropě. Experti z nangu.TV se z karlínské kanceláře starají o platformu IPTV televize, na které mimo jiné běží O2 TV, T-Mobile nebo Swiscom.

ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku. Specializujeme se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, F5, a další se kterými má zkušenosti více jak 25 let. Společnost aktuálně působí na českém, slovenském, maďarském, chorvatském, slovinském, srbském a rumunském trhu.