HyperX prodal již 60 milionů paměťových modulů

Přední výrobce zásobuje výkonnými velkokapacitními pamětmi celý svět

Praha, Česká republika – 24. října 2018 HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc. už od svého založení v roce 2002 dodala více než 60 milionů paměťových modulů. Značku HyperX si oblíbili výrobci a nadšenci zabývající se stavbou PC, overclockeři i herní komunita. Společnost neustále rostla, až se stala největším nezávislým výrobcem paměťových herních modulů, který udává tempo vývoje v tomto oboru. Díky tomuto významnému mezníku a také většímu prodeji sluchátek, klávesnic a myší předpokládá společnost HyperX, že do konce roku 2018 přesáhnou příjmy z prodeje jejích značkových výrobků 550 milionů dolarů.

Od zahájení výroby před 16 lety společnost HyperX neustále rozšiřovala svoje produktové portfolio i podíl na trhu. Značka HyperX začala být uznávána nejen jako dodavatel velmi kvalitních paměťových produktů, ale také jako lídr v oboru periferních zařízení – herních sluchátek, klávesnic, myší a podložek – hráčům na celém světě. Technické laboratoře a tým inženýrů HyperX se zaměřují na vývoj technologií, které přinášejí nové výkonné paměťové produkty na trhy s PC, mini PC i notebooky. HyperX dodává řadu paměťových řešení, například paměťové moduly řady Predator DDR4 pro vysoce výkonné PC sestavy, řadu FURY pro hráče, kteří si chtějí postavit cenově výhodný počítač, a Impact SODIMM pro upgrady notebooků a další systémové aplikace.

„Společnost HyperX vítá, že se stala součástí rostoucí komunity herních nadšenců a stavitelů PC, kterou podporuje svými nejkvalitnějšími paměťovými produkty,“ řekl Paul Leaman, viceprezident herní divize HyperX pro region EMEA. „Pokračujeme v rozvoji a podpoře trhů s herními PC i konzolemi. S novými HyperX Cloud Earbuds, našimi prvními stylovými herními sluchátky do uší, a dalšími periferiemi se snažíme zvyšovat svůj tržní podíl po celém světě.“

Společnost HyperX dosáhla od roku 2002 mnoha úspěchů ve vývoji progresivních paměťových technologií k podpoře herních nadšenců, profesionálních uživatelů i výrobců počítačů.

 • Kapacita herních pamětí vzrostla v průměru 64krát – z 256 MB na 16 GB
 • Rychlost paměťových modulů se zvýšila 12krát – z 333 MHz na 4,133 GHz
 • Paměťová architektura se 4krát zdokonalila – od DDR1 až po DDR4
 • Cena za 1 GB klesla 38krát

Další milníky a úspěchy společnosti HyperX

 •    Vstup na trh s přetaktovatelnými herními pamětmi v roce 2002
 •    První společnost vyrábějící herní paměti, která v roce 2004 sponzorovala eSport akci v Číně (ACON’04, Šanghaj)
 •    První společnost, která již více než 10 let sponzoruje herní organizaci (SK Gaming)
 •    První herní značka, která sponzoruje sportovní celebrity v basketbalu (Gordon Hayward, Joel Embiid, De’Aaron Fox) a fotbalu (JuJu Smith-Shuster) včetně fotbalové hvězdy (Dele Alli).
 •    První herní značka, která sponzoruje týmy NBA jako partner vyrábějící herní periferie pro eSport (Dallas Mavericks a Philadelphia 76ers)
 •    První herní značka, která sponzoruje hlavní eSport arény, včetně Esports Arena v Las Vegas
 •    První prodejce herních pamětí, kterého hlavní OEM výrobci PC upřednostňují jako dodavatele operačních pamětí

O společnosti HyperX

HyperX je herní divize Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého světového výrobce pamětí, jehož cílem je poskytovat hráčům, konstruktérům PC a náročným uživatelům velmi výkonné komponenty. HyperX již 16 let vyvíjí herní produkty – vysokorychlostní paměti, SSD disky, sluchátka, klávesnice, myši, USB flash disky a podložky pod myš – pro herní komunitu i mimo ni. Oceňovaná značka HyperX si probojovala cestu na vrchol nejnáročnějšího trhu tím, že neustále přichází s novými výrobky, které vynikají komfortem, estetikou, výkonem a spolehlivostí. Vybavení od HyperX je volbou profesionálních hráčů, technologických nadšenců a overclockerů z celého světa, protože splňuje nejpřísnější požadavky a je vyráběno z prvotřídních materiálů. Společnost HyperX dodala do celého světa také přes 5 milionů sluchátek.

Připojte se ke globální skupině #HyperXFamily na facebook.com/hyperxcommunity a zjistěte, jak mohou produkty HyperX vylepšit vaši herní konzolu a zvýšit výkon vašeho PC i vás na hyperxgaming.com. Spojujeme všechny herní nadšence bez ohledu na jejich herní dovednosti a oblíbené žánry pod naším ústředním heslem „Všichni jsme hráči“ – We’re All Gamers.

Informace o společnosti HyperX můžete najít zde:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook: https://www.facebook.com/HyperXCZSK/

Twitter: http://twitter.com/hyperx

Instagram: https://www.instagram.com/hyperx

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

 

Reklamy