Lidl podpořil nákup bezpečnostních vest pro děti z mateřských škol

Děti z mateřských škol v Praze 12 mají nové bezpečnostní vesty. Jejich pořízení podpořila společnost Lidl. Stalo se tak díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v ulici Lhotecká, kdy se pro dobrou věc vybralo 147 500 Kč. Život zachraňující doplněk byl pořízen ve spolupráci s Městskou částí Praha 12.

Nákupy v nové prodejně Lidl, která je oproti té původní větší a zákazníkům i zaměstnancům přinesla řadu novinek, mohli zákazníci 23. července využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch dětí z místních mateřských škol. Ty se společně s vedením městské části a prodejny mohli 23. října radovat z částky 147 500 Kč, za kterou byly pořízeny bezpečnostní vesty pro všech 1980 dětí z 21 mateřských škol. Předškoláci, kteří dorazili na předání darovacího šeku, měli možnost si reflexní doplněk poprvé vyzkoušet.

„Pro nás je podpora tolika dětí především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především obyvatelé Prahy 12, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

O společnosti

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 238 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na:

http://www.lidl.cz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

 

Reklamy
Označeno tagem