Optiscont přebírá firmu Wichterle & Vacík s.r.o. a její slavné aplikační středisko kontaktních čoček

Praha, 25.10.2018 – Česká společnost Optiscont s.r.o., která provozuje kromě eshopu s brýlemi také síť samoobslužných prodejních panelů a kamenných očních optik po celé ČR, převzala firmu Wichterle & Vacík s.r.o. a naváže na prestižní odkaz jejího spoluzakladatele, prof. Otto Wichterleho. Klíčovou součástí Wichterle & Vacík je specializované aplikační středisko kontaktních čoček, které se stěhuje do nově vybudované optiky Optiscont v Praze 10. Odborným garantem střediska zůstává i nadále Mgr. Andrea Doležalová.    

„Jsme hrdí, že se nám podařilo dokončit převzetí společnosti Wichterle & Vacík s.r.o., jejíž kořeny sahají až do 60. let, kdy prof. Wichterle vynalezl první měkkou kontaktní čočku na světě a odstředivé lití jako technologii k jejich masové výrobě. Doménou společnosti je přístrojově i personálně špičkově vybavené aplikační středisko kontaktních čoček, jehož prestiž chceme dále podporovat a rozvíjet. Během dlouhých let působení si toto aplikační středisko vydobylo výjimečné postavení nejen mezi zákazníky, ale i odbornou veřejností z řad lékařů, kteří sem posílají pacienty s nejkomplikovanějšími očními vadami. Klíčovou osobou aplikačního střediska zůstane Mgr. Andrea Doležalová, která si díky svému přístupu a neocenitelné odborné kvalifikaci získala mnoho spokojených klientů. Od začátku listopadu 2018 se středisko přestěhovalo do naší nově vybudované oční optiky v Moskevské 4, ve Vršovicích – Praha 10. Zde našim zákazníkům poskytujeme kompletní služby spojené s korekcí zraku na té nejvyšší úrovni,“ neskrývá radost z úspěšného kroku firmy Optiscont její jednatel, ing. Pavel Tichý.

Převzetí firmy Wichterle & Vacík s.r.o. se řadí k dalším úspěchům firmy Optiscont v roce 2018. Kromě otevření několika nových poboček kamenných optik po celé ČR Optiscont nedávno uvedl také unikátní aplikaci „Vidíš dobře“ určenou k orientačnímu otestování zraku. Aplikace je ke stažení zdarma pro Android i iOS.

Více informací: www.optiscont.cz

O společnosti Optiscont

Česká společnost Optiscont s.r.o. je lídrem technologických inovací v oblasti prodeje oční optiky a s vývojem aplikací má mnohaleté zkušenosti. Vizí Optiscontu je nabídnout lidem co nejširší možnosti cenově dostupné kvalitní péče o zrak. V roce 2008 firma založila síť samoobslužných Optiscont panelů, kde si lidé mohou objednat brýle přímo v čekárnách u očních lékařů. Řadu let provozuje i e-shop www.optiscont.cz se speciálním virtuálním online zkoušečem brýlí. Optiscont vlastní i síť kamenných optik po celé ČR. Nejnovější prodejna Optiscont v Praze 10 nabízí mimo jiné největší nabídku brýlí Ray-Ban a specializované centrum aplikace kontaktních čoček Wichterle & Vacík s.r.o..  

Více informací: www.vidisdobre.cz, www.optiscont.cz

Reklamy