Black Friday na lidl-shop.cz začíná už dnes

Black Friday na lidl-shop.cz se po vydařeném loňském roce bude opakovat i letos. Začátku se zákazníci dočkají už o dva týdny dříve, než je jeho oficiální začátek. Desítky výrobků za atraktivní ceny se slevami až 50 % si mohou pořídit již od 5. do 11. listopadu.

Do nabídky v rámci Black Friday bude v jednotlivých dnech přibývat řada nových produktů. Každý den bude nabídce dominovat jeden výrobek, u něhož se zákazníci mohou dočkat nejlepšího poměru ceny a výkonu. V první den akce to bude například https://www.lidl-shop.cz/Hoover-Aku-bezsackovy-tycovy-vysavac-Athen-ATV-324-LD011/p100232661 zlevněný z původních 3990 Kč na 2990 Kč.

Black Friday nabídne rozmanitý výběr napříč sortimentem. Na své si tak přijde opravdu každý. Chybět nebudou úklidoví pomocníci, vybavení do koupelny a ložnice, ani nástroje pro kutily.

Více informací na https://www.lidl-shop.cz/Black-Friday/a101290 (aktuální odkaz)

Na Black Friday naváže e-shopový magazín distribuovaný do domácností a prodejen Lidl. Platnost této speciální letákové akce bude trvat od 12. do 25. listopadu. Zákazníci se tak mohou těšit na ještě více atraktivních výrobků za skvělé ceny a načerpat inspiraci před Vánocemi.

 

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 238 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

 

Reklamy
Označeno tagem