IdeaSense se v těchto dnech účastní IDC Manufacturing Forum, představuje nástroje prediktivního trhu

Společnost IdeaSense, která buduje startupy a klientům pomáhá inovovat produkty, služby a business modely prostřednictvím své metody Inovačních farem, se účastní letošního ročníku konference IDC Manufacturing Forum.

2018-02-21 17_34_56-IdeaSense - inovace a design thinking

Akce se koná na téma Zvyšování konkurenceschopnosti výrobních podniků, v jejím rámci jsou postupně představeny úspěšné digitální strategie včetně několika případových studií. Za IdeaSense vystupuje CEO společnosti Rudolf Čihák, v sekci Inovace uvnitř firem účastníkům vykreslí, jakým způsobem lze při generování nápadů využít nástroje prediktivního trhu jako Ideapoly či Crowd Innovation.

„Pomocí Ideapoly lze celý inovativní proces urychlit, aktivně navíc do každého projektu zapojuje zaměstnance, zákazníky i např. obchodní partnery. Součástí nástroje je poté virtuální trh, jehož prostřednictvím může firma určit potenciál svého nápadu ve skutečném světě,” říká Rudolf Čihák, CEO IdeaSense.

IdeaSense je zároveň zlatým partnerem celé konference, letošní ročník probíhá dnes a zítra, 5. – 6. listopadu, v prostorách ŠKODA Auto Muzeum v Mladé Boleslavi.

Reklamy