Gunrunners.AOC ovládli Tiger Masters a Fortuna COOL ligu

Praha, 7. listopadu 2018Hráči Counter Strike: Global Offensive týmu Gunrunners.AOC potvrdili roli favorita a zvítězili ve finálovém turnaji Tiger Masters, který se odehrál během posledního říjnového víkendu v Praze a první listopadový víkend vypálili rybník všem ostatním týmům ve finále Fortuna Cool ligy.

Není to tak dávno, kdy organizace Gunrunners.AOC přijala do svých řad nejlepší česko-slovenský tým. Jména jako Frozen, queztone, Dev7l, The Elive, fredi a jejich trenér KETUBOR jsou v Česku a na Slovensku velký pojem. Vždyť tito hráči potvrzují svou kvalitu nejen v domácích turnajích, kde jsou trojnásobnými šampiony Česka, ale také ve světových soutěžích. Před pár měsíci byli tito hráči mezi 30 nejlepšími CS:GO týmy v žebříčku HLTV.org.

O svátečním víkendu 27. a 28. října hostilo výstaviště v Letňanech čtyři nejlepší týmy Tiger Masters, které si účast v závěrečném finále musely vybojovat v online turnajích od portálu TopGaming. Tým Gunrunners.AOC byl od samého počátku považován za největšího adepta na vítězství. Jeho hráči si na tento fakt již dávno zvykli a tuto roli přijímají a také potvrzují v každém tuzemském turnaji.

A tak se i stalo. Po vítězství 2:0 nad týmem VENI VIDI VICI ovládi svěřenci trenéra Michala „KETUBOR“ Csontoše finále Tiger Masters.

O pár dní později čekalo na Gunrunners.AOC další velké finále v Praze. V sobotu 3. listopadu se vydali do Holešovic na FABIA YouFest, kde se konalo závěrečné klání Fortuna COOL ligy.

Gunrunners.AOC tam jelo jako vítěz základní části, od kterého se v konkurenci dalších tří týmů čekalo pouze jediné – vítězství. V semifinále narazili na nejslabšího soupeře z účastníků finále, tým Ferrari Peek.

Odhodlání hráčů bylo jako vždy veliké. „Jdeme si pro další titul,“ hlásil před víkendem David „Frozen“ Čerňanský a jeho slova potvrdil celý tým ziskem titulu Fortuna COOL ligy, když ve finálovém klání porazili Team Brut 2:0.

Celý tým se nyní připravuje na Mistrovství ČR v počítačových hrách, které se uskuteční o tomto víkendu 9. – 11. 11. 2018. A věří si na další skvělé umístnění.

Sestava Gunrunners.AOC:

David „Frozen“ Čerňanský
Richard „queztone“ Strnátko
Patrik „Dev7l“ Stuchlík
Erik „The Elive“ Sith
Karel „fredi“ Královec

Michal“KETUBOR„Csontoš – trenér

Hráči týmu Gunrunners.AOC trénují na špičkových herních monitorech AOC.

###

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na http://www.aoc-europe.com.

 

Reklamy
Označeno tagem