Wargaming a Mad Head Games oznamují nové akční RPG Pagan Online

Temná mytologie ožívá v PC hře od vydavatele World of Tanks a talentovaných srbských vývojářů

8. listopadu, 2018 — Wargaming s radostí oznamuje zbrusu novou hru ve svém portfoliu Pagan Online. Intenzivní akční RPG od vývojářů z Mad Head Games hrané z izometrického pohledu postaví hráče proti hordám divokých nepřátel, starověkých pomstychtivých bohů a nabídne jim démonické nepřátele založené na předkřesťanské mytologii. Hra bude spuštěna na PC v roce 2019 a registrace pro zkušební testy je již nyní otevřena na stránce:

pagan-online.com

Trailer je již k dispozici zde:

https://youtu.be/QKfBGC2aCA0

Ve hře Pagan Online se hráči dostanou do lítých bojů a čeká na ně spousta krvavých bitev, ale take několik herních režimů s různě obtížnými úrovněmi. Obsah bude průběžně aktualizován včetně epizod nazvaných Battle Chapters.Pagan Online nabízí opravdu celou řadu výzev, které je nutné překonat.

Pagan Online je již na sociálních sítích:

Wargaming

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel sídlící v kyperské Nikosii. Společnost vznikla v roce 1998 a postupně se stala herní firmou s více než 4500 zaměstnanci rozesetých ve více než 20 kancelářích na světě. Hry Wargaming, kam patří mimo jiné World of Tanks, World of Warships hraje nyní více než 200 miliónů hráčů.

Mad Head Games

Mad Head Games je jedním z průkopníků vývoje her v Srbsku. Společnost byla založena v roce 2011, rychle rostla, aby se stala tahounem herního průmyslu na Balkánu. Společnost je známá svým inovativním přístupem k neformálním dobrodružným hrám a po letech po sobě jdoucích úspěchů se snaží zaměřovat na nové žánry.